Łódzkie: CIAŁO 49-latka wyłowione z Bzury. LICZNE rany

i

Autor: Małopolska Policja Łódzkie: CIAŁO 49-latka wyłowione z Bzury. LICZNE rany / Zdjęcie ilustracyjne

Łódzkie: CIAŁO 49-latka wyłowione z Bzury. LICZNE rany

2020-11-15 15:39

Koszmarne odkrycie w województwie łódzkim. W nocy z soboty na niedzielę (14-15.11.2020) służby wyłowiły z Bzury ciało 49-latka, mieszkańca Aleksandrowa Łódzkiego. Mężczyzna miał liczne rany - informuje portal rmf24.pl. Trzy osoby zostały zatrzymane.

Łódzkie: CIAŁO 49-latka wyłowione z Bzury. LICZNE rany

Wstrząsające doniesienia z Nakielnicy (powiat zgierski). Jak informuje portal rmf24.pl - ciało 49-letniego mężczyzny zostało wyłowione minionej nocy z Bzury. Ofiara miała na ciele liczne rany. Policjanci i przedstawiciele prokuratury zabezpieczyli ślady w lokalu, mieszącym się na terenie Aleksandrowa Łódzkiego. To tam mieszkał zmarły. Do sprawy zostały zatrzymane trzy osoby. Dziennikarze RMF FM ustalili nieoficjalnie, że śledztwo jest prowadzone pod kątem zabójstwa. Więcej informacji powinno się pojawić w ciągu najbliższych kilku dni. Do tematu będziemy wracać. 

Czytaj także: ŁÓDŹ. Bagno wciągało dwóch braci. Nie mogli się wydostać. Ich mama może za to srogo zapłacić

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - lodz.eskainfo@grupazpr.pl.

Śmiertelny wypadek na Jana Pawła II w Łodzi