Łowicz: 20-latek napadł nastolatka i groził mu zepchnięciem na tory

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. sunojrajan /Policja

Łowicz: 20-latek napadł nastolatka i groził mu zepchnięciem na tory

2021-01-29 10:06

Łowiccy policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o usiłowanie rozboju w rejonie dworca PKP. Mężczyzna napadł 17-latka i groził mu zepchnięciem na tory. Został zatrzymany przez kryminalnych i trafił już za kratki. Teraz grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w rejonie dworca PKP w Łowiczu. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 20-letni mężczyzna zaczepił o kilka lat młodszego chłopaka i zażądał od niego pieniędzy - uderzył 17-latka i groził mu zepchnięciem na tory.

Kryminalni pojechali na miejsce i zatrzymali podejrzewanego 20-latka w rejonie dworca. Mężczyzna jest mieszkańcem powiatu gostynińskiego. W chwili zatrzymania nie był trzeźwy, badanie wykazało promil alkoholu w jego organizmie.

20-latek usłyszał prokuratorski zarzut usiłowania rozboju, za co grozi kara nawet do 12 lat więzienia. Podejrzany jest znany policji z wcześniejszych konfliktów z prawem. Sąd Rejonowy w Łowiczu na wniosek prokuratora aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Do innego, równie szokującego rozboju, doszło kilka dni wcześniej przy ul. Przędzalnianej w Łodzi. Do mieszkania na parterze, po ówczesnym wybiciu szyby w oknie, włamało się dwóch mężczyzn i kobieta. W środku znajdował się lokator, który został dotkliwie pobity [CZYTAJ WIĘCEJ...].

8-letni Ksawery uratował swój dom przed spaleniem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany