Zwłoki w rowie

i

Autor: ANDRZEJ WOŹNIAK/SUPER EXPRESS, MAREK KUDELSKI/SUPER EXPRESS/ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Makabryczne odkrycie koło Skierniewic. Zwłoki leżały w rowie

Zwłoki 39-latki leżały w rowie koło Skierniewic. Na jaw wychodzą przerażające fakty

2022-02-05 13:14

Znaleziono zwłoki 39-letniej kobiety, które leżały w rowie przy drodze krajowej nr 70 w miejscowości Pękoszew, między Skierniewicami a Hutą Zawadzką (woj. łódzkie). Policja i prokurator prowadzą czynności śledcze. Zablokowany jest pas ruchu na dk 70 - podali w sobotę przed południem drogowcy, cytowani przez Polską Agencję Prasową.

Aktualizacja 13:15

Wiele wskazuje na to, że znaleziona w rowie w Pękoszewie (woj. łódzkie), przy dk70, 39-letnia kobieta zginęła w wypadku. Policja i prokuratura poszukują sprawcy. - Apelujemy o pomoc w wyjaśnieniu sprawy - powiedział PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

- Zmarła mieszkała okolicy. Ustalono, że w piątek wieczorem uczestniczyła w spotkaniu towarzyskim i wyszła około godziny 19. Niewykluczone, że do jej potrącenia doszło już w piątek wieczorem - zaznaczył prokurator. - Wiele wskazuje na to, że kobieta została potrącona i zginęła w wypadku. Przede wszystkim świadczą o tym ślady, które - mamy nadzieję - pozwolą na ustalenie samochodu i sprawcy - podkreślił.

Godzina 12:25

Makabryczne wieści z województwa łódzkiego. Polska Agencja Prasowa, powołująca się na regionalny oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podaje, że występują utrudnienia na drodze krajowej nr 70 w Pękoszewie niedaleko Skierniewic. Nie to jest w tym wszystkim najgorsze. Zatrważający jest powód całego zamieszania. - Przy drodze krajowej nr 70 w miejscowości Pękoszew znaleziono zwłoki w rowie - podał Jacek Plisiecki z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, cytowany przez PAP.

Przeczytaj też: Łódzkie. Jeździł po pijanemu, policja zatrzymała go dwa razy tego samego dnia!

- Policja i prokurator prowadzą czynności. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku wschodnim do Huty Zawadzkiej - przekazał Jacek Plisiecki w rozmowie z Polska Agencją Prasową.

Na dk70 ruch w Pękoszewie wprowadzono ruch wahadłowy - poinformował przed godziną 11:40 dziennikarz PAP. Trzeba się liczyć z konkretnymi korkami. W takich przypadkach prace zazwyczaj trwają kilka godzin. Do tematu będziemy wracać w naszym serwisie. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grób zmarłej Marty Cz., której zwłoki miał przetrzymywać syn, by pobrać jej emeryturę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE