Zwłoki w rowie

i

Autor: ANDRZEJ WOŹNIAK/SUPER EXPRESS, MAREK KUDELSKI/SUPER EXPRESS/ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Makabryczne odkrycie koło Skierniewic. Zwłoki leżały w rowie

Zwłoki 39-latki leżały w rowie koło Skierniewic. Na jaw wychodzą przerażające fakty

2022-02-05 13:14

Znaleziono zwłoki 39-letniej kobiety, które leżały w rowie przy drodze krajowej nr 70 w miejscowości Pękoszew, między Skierniewicami a Hutą Zawadzką (woj. łódzkie). Policja i prokurator prowadzą czynności śledcze. Zablokowany jest pas ruchu na dk 70 - podali w sobotę przed południem drogowcy, cytowani przez Polską Agencję Prasową.

Aktualizacja 13:15

Wiele wskazuje na to, że znaleziona w rowie w Pękoszewie (woj. łódzkie), przy dk70, 39-letnia kobieta zginęła w wypadku. Policja i prokuratura poszukują sprawcy. - Apelujemy o pomoc w wyjaśnieniu sprawy - powiedział PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

- Zmarła mieszkała okolicy. Ustalono, że w piątek wieczorem uczestniczyła w spotkaniu towarzyskim i wyszła około godziny 19. Niewykluczone, że do jej potrącenia doszło już w piątek wieczorem - zaznaczył prokurator. - Wiele wskazuje na to, że kobieta została potrącona i zginęła w wypadku. Przede wszystkim świadczą o tym ślady, które - mamy nadzieję - pozwolą na ustalenie samochodu i sprawcy - podkreślił.

Godzina 12:25

Makabryczne wieści z województwa łódzkiego. Polska Agencja Prasowa, powołująca się na regionalny oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podaje, że występują utrudnienia na drodze krajowej nr 70 w Pękoszewie niedaleko Skierniewic. Nie to jest w tym wszystkim najgorsze. Zatrważający jest powód całego zamieszania. - Przy drodze krajowej nr 70 w miejscowości Pękoszew znaleziono zwłoki w rowie - podał Jacek Plisiecki z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, cytowany przez PAP.

Przeczytaj też: Łódzkie. Jeździł po pijanemu, policja zatrzymała go dwa razy tego samego dnia!

- Policja i prokurator prowadzą czynności. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku wschodnim do Huty Zawadzkiej - przekazał Jacek Plisiecki w rozmowie z Polska Agencją Prasową.

Na dk70 ruch w Pękoszewie wprowadzono ruch wahadłowy - poinformował przed godziną 11:40 dziennikarz PAP. Trzeba się liczyć z konkretnymi korkami. W takich przypadkach prace zazwyczaj trwają kilka godzin. Do tematu będziemy wracać w naszym serwisie. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grób zmarłej Marty Cz., której zwłoki miał przetrzymywać syn, by pobrać jej emeryturę