Motorniczy MPK Łódź wezwał służby i zatrzymał tramwaj. Wszystko przez KOBIETĘ Z PSEM

i

Autor: Emilia Białecka /archiwum

Motorniczy MPK Łódź wezwał służby i zatrzymał tramwaj. Wszystko przez KOBIETĘ Z PSEM

2020-07-21 8:26

Do bulwersującego incydentu doszło w tramwaju linii 2 w centrum Łodzi. Motorniczy zauważył niepokojące zachowanie jednej z pasażerek względem psa. 35-latek zdecydował o wezwaniu służb i zatrzymaniu tramwaju.

- Nie jestem wielkim miłośnikiem zwierząt, z nieplanowego zatrzymania musiałem napisać raport, ale w tej sytuacji nie mogłem nie zareagować! - mówi 35-letni motorniczy w rozmowie z Expressem Ilustrowanym.

Mężczyzna, stojąc na przystanku Piotrkowska Centrum zauważył, jak jedna z pasażerek podnosi psa za obrożę, tak że ten wyglądał jakby się dusił, a następnie "wrzuca" go do pierwszego wagonu, a sama wsiada do drugiego.

35-latek wezwał służby i zjechał na wyłączone z użytkowania torowisko. Kobieta próbowała wysiąść z tramwaju, ale motorniczy ją powstrzymał. Po przyjeździe służb, pies został przewieziony do łódzkiego schroniska. Jak czytamy w EI, nie posiadał widocznych śladów znęcania się. Sprawą zajęła się policja.

Czy jesteś mądrzejszy od dziecka z podstawówki? One potrafią zrobić te zadania, a Ty? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Jan Matejko, polski malarz urodził się w 1838 roku, a zmarł w 1893 roku. Jego uczeń Stanisław Wyspiański urodził się w 1869 roku, a zmarł w 1907 roku. Zaznacz FAŁSZYWĄ odpowiedź.
Łódzkie: Miały rosnąć pomidory, rosła MARIHUANA! 63-latek uprawiał jej na potęgę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany