Nie żyje 3-latek przytrzaśnięty automatyczną bramką

i

Autor: Shutterstock & Beata Zawrzel/Report Nie żyje 3-latek przytrzaśnięty automatyczną bramką

Tragedia w Nowej Gadce

Nie żyje 3-latek przytrzaśnięty automatyczną bramą. Straszna tragedia pod Pabianicami

2022-09-25 18:23

Straszna tragedia pod Pabianicami. Nie żyje 3-letni chłopiec, który w niedzielę (25 września) został przygnieciony automatyczną bramą na posesji domu na terenie miejscowości Nowa Gadka. Mimo wysiłków lekarzy, chłopca nie udało się uratować.

Tragedia we wsi Nowa Gadka 

Do koszmarnego wypadku doszło w niedzielę (25 września) przed południem na jednej z posesji w miejscowości Nowa Gadka na terenie gminy Ksawerów pod Pabianicami. Strażacy otrzymali powiadomienie o dziecku uwięzionym między metalowymi elementami rozsuwającej się przy pomocy silnika elektrycznego bramy wjazdowej.

ZOBACZ TEŻ: Maleńka Adalina urodziła się z 3-kilogramowym guzem! Był większy od jej główki

- Na miejscu strażacy zastali dziecko bez czynności życiowych uwięzione między elementami bramy. Uwolnienie chłopca było możliwe tylko przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Mimo podjętej przez strażaków i zespół ratownictwa medycznego resuscytacji krążeniowo-oddechowej, nie udało się przywrócić czynności życiowych dziecka na miejscu zdarzenia – przekazał portalowi TVP3 Łódź mł. kpt. Szymon Giza z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Pabianicach.

Chłopiec w stanie krytycznym został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi. Niestety, mimo wysiłków lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Wypadek w Serokach. Potrącona babcia z wnuczkami. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ. 

Jak poinformowała kom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi opiekunowie dziecka byli trzeźwi. Okoliczności straszliwego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Zuzia z Łodzi przeżyła koszmar. Była bita, przypalana, głodzona, więziona w pojemniku na pościel

Czy Twoje dziecko jest na pewno bezpieczne w samochodzie?

Włącz podcast i posłuchaj, jak uchronić malucha przed niebezpieczeństwem!

Listen to "Jak dbać o bezpieczeństwo dziecka w aucie? [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają