Miłosny horror

"Zazdrosny mąż zadźgał moją kochankę i chciał mnie zabić". Ruszył proces Karola B.

2022-09-23 14:31

Kiedy Maria i Karol B. z Błaszek koło Sieradza stawali na ślubnym kobiercu, wydawało się, że nic i nikt ich nie rozłączy. Z upływem lat ich miłość jednak gasła, aż w końcu w życiu kobiety pojawił się Jacek D. (47 l.) Odrzucony na boczny tor, zdradzany mąż nie zamierzał tego kochankom puścić płazem. Chwycił za nóż i zadźgał swoją małżonkę, a swojego rywala do jej serca ciężko ranił. Teraz za zbrodnię odpowiada przed sieradzkim sądem.

Błaszki to niewielkie, liczące około dwóch tysięcy mieszkańców miasto na ruchliwej trasie z Sieradza do Kalisza. Życie płynie tu swoim spokojnym torem. Ale w październiku ubiegłego roku miejscowych rozgrzała do czerwoności przekazywana z ust do ust wieść o tragicznym finale miłosnego trójkąta. Koszmar rozegrał się w jednej z kamienic przy głównej ulicy. Karol B. w krwawy sposób postanowił zakończyć swoje kilkuletnie małżeństwo ze swoją żoną Marią, wymierzając przy okazji karę jej kochankowi. Krótko przed tragedią mężczyzna usłyszał od żony, że ma się wyprowadzić z jej mieszkania, a jego miejsce u jej boku zajmie teraz Jacek D.. To przelało czarę goryczy...

CZYTAJ TEŻ: Zuzia z Łodzi przeżyła koszmar. Była bita, przypalana, głodzona, więziona w pojemniku na pościel

- Z Marysią poznaliśmy się w parku. Skarżyła się na męża, chciała się z nim rozstać – wspomina tamten okres kochanek kobiety.

Zazdrosny mąż zadźgał moją kochankę i chciał mnie zabić

Z czasem ich relacje stawały się coraz gorętsze, aż w końcu Jacek D. wprowadził się do mieszkania swojej lubej. Karol B. nie zamierzał się poddawać. Nachodził parę i urządzał awantury. Tragicznego dnia od rana wszczynał burdy. Po interwencji policji wyszedł z mieszkania, ale wrócił po kilku godzinach. Poszedł prosto do kuchni, Maria B. podążyła za nim.

- Po chwili krzyknęła do mnie „Jacek ratuj” – mówi Jacek D. – Szybko tam poszedłem i zobaczyłem, że jest zakrwawiona. Między mną a Karolem wywiązała się szarpanina.

W jej trakcie kochanek żony został trzy razy ugodzony nożem. Oboje zranieni trafili do szpitala. Kobieta niestety nie przeżyła. Zmarła z powodu utraty dużej ilości krwi.

POLECAMY: Zaszlachtował Karolinę spod Łowicza, teraz pajacuje. Szokujące zachowanie mordercy w sądzie

Karol B. stanął właśnie przed sądem w Sieradzu. Za zabójstwo i usiłowanie zabójstwa grozi mu dożywocie.

- Zazdrosny mąż zadźgał moją kochankę i chciał mnie zabić – dodaje pan Jacek.

Sonda
Czy zdrada małżeńska zawsze zasługuje na potępienie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE