NIEZŁY NUMER! Policja skontrolowała ich za niezapięte pasy. Ojciec był POSZUKIWANY, syn prowadził BEZ PRAWKA!

i

Autor: Policja /KWP Łódź

NIEZŁY NUMER! Policja skontrolowała ich za niezapięte pasy. Ojciec był POSZUKIWANY, syn prowadził BEZ PRAWKA!

2021-03-05 11:13

Gdyby nie niezapięte pasy, pewnie by nie wpadli. Tymczasem mężczyzn jadących seatem zauważyli funkcjonariusze z łódzkiej drogówki i postanowili zatrzymać do kontroli. Jak się szybko okazało, kierowca nie posiadał prawa jazdy, a pasażer... był poszukiwany listem gończym. 20- i 42-latek to ojciec z synem.

Zdarzenie miało miejsce dwa dni temu (3 marca) około godziny 14:10 na alei Włókniarzy przy ulicy Długosza. Policjanci z łódzkiej drogówki zauważyli, że osoby podróżujące seatem nie mają zapiętych pasów bezpieczeństwa. - Mundurowi zatrzymali auto do kontroli. Jak się szybko okazało, autem jechał syn z ojcem. Podczas kontroli obu mężczyzn w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że 20-letni kierujący nie posiada uprawnień do kierowania, natomiast jego 42-letni ojciec jest poszukiwany listem gończym do osadzenia w jednostce penitencjarnej. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i osadzony w areszcie - opisuje asp. sztab. Marzanna Boratyńska WRD KMP w Łodzi.

Ojciec zastrzelił 10-letniego syna, a potem siebie. Czwarta rocznica koszmaru w Łapach na Podlasiu

Obaj mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi, za niestosowanie się do obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo 20-latek został ukarany mandatem karnym za brak uprawnień.

ZOBACZ TEŻ: ŁÓDŹ. Zatrzymania pseudokibiców na Górnej. Po tej akcji policji KOLEJNI ZGŁOSILI SIĘ SAMI!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany