Nowe utrudnienia na łódzkich ulicach! Tu od września rozpoczynają się remonty

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. account_deleted /zdjęcie ilustracyjne

Remonty dróg w Łodzi

Nowe utrudnienia na łódzkich ulicach! Tu od września rozpoczynają się remonty

2022-09-01 8:29

We wrześniu na łódzkich drogach rozpoczną się kolejne remonty. Gdzie dokładnie spotkamy robotników, a co za tym idzie - utrudnienia? Szczegóły w materiale.

Jak poinformował łódzki magistrat, w czwartek, 1 września rozpoczyna się kolejny etap modernizacji ul. Bednarskiej (od ul. Unickiej do Pabianickiej), która docelowo ma otrzymać nową nawierzchnię i chodniki na całej długości od ul. Pabianickiej do ul. Rzgowskiej. Ruszyły też prace na ul. Skrajnej – od lasu Popioły od skrzyżowania z ul. Letniskową do Wiekowej, gdzie wymiany wymaga nawierzchnia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Zabierali dziecko na włamania! Policja z Łodzi szuka tej pary!

Na 8 września Zarząd Dróg i Transportu zaplanował początek remontu ul. Śląskiej, gdzie Łódzka Spółka Infrastrukturalna prowadzi jeszcze prace na skrzyżowaniu z ul. Lodową (powstaje kanalizacja). W przyszłym tygodniu wykonawcę zmieni firma, która wyremontuje ulicę na zlecenie ZDiT. Inwestycja obejmie odcinek od skrzyżowania z ul. Lodową do posesji nr 48. Wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni wraz z podbudową. Wyremontowane będą także chodniki i przystanki komunikacji miejskiej.

ZOBACZ: Dziura przy Piotrkowskiej 58 przestanie straszyć? PGE nie odbudowało, ale w końcu... sprzedaje

Kolejne remonty łódzkich dróg rozpoczną się w połowie miesiąca. Drogowcy wkroczą na dwie ulice Bałut: św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Brukową. Pierwsza zostanie wyremontowana od ul. Brukowej do al. Włókniarzy, druga od ul. św. Teresy do ul. Zbąszyńskiej. Zakres prac to wymiana podbudowy i nawierzchni dróg, remont przystanków autobusowych i namalowanie nowych oznakowań poziomych.

Zabraknie jedzenia dla Polaków?! Ekspert ma druzgoczące zdanie
Sonda
Czy denerwują Cię remonty dróg w Łodzi?
Nasi Partnerzy polecają