Oliwierek zginął zgnieciony przez bramę. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb 3-latka: Tak bardzo nam Ciebie brakuje

i

Autor: Dariusz Kucharski/SUPER EXPRESS / OSP WOLA ZARADZYNSKA Oliwierek zginął zgnieciony przez bramę. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb 3-latka: "Tak bardzo nam Ciebie brakuje"

Straszna śmierć 3-latka

Oliwierek zginął zgnieciony przez bramę. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb 3-latka: "Tak bardzo nam Ciebie brakuje"

Do strasznej tragedii doszło w miejscowości Nowa Gadka koło Pabianic (woj. łódzkie). Oliwierek (3 l.) przyjechał razem z babcią i pieskiem w odwiedziny do cioci. Niestety, odwiedziny zamieniły się w koszmar, kiedy chłopczyk pobiegł za psem i wszedł na bramę, która w tym momencie zaczęła się otwierać. Chłopczyk nie przeżył. Wiadomo, kiedy odbędzie się jego pogrzeb.

Przypomnijmy, do rozdzierającej serce tragedii doszło w niedzielę, 25 września 2022 w miejscowości Nowa Gadka koło Pabianic. Oliwierek razem z babcią i psem pojechał do cioci. Zwierzę po otwarciu samochodowych drzwi wyskoczyło z samochodu i w miejscu zamontowania napędu bramy przedostało się do ogrodu.

3-letni Oliwierek najprawdopodobniej chciał wejść za swoim pupilem tą samą drogą. To się jednak nie udało. Chłopiec został zmiażdżony przez bramę na oczach babci.

- Niestety mój brat nie widział tego i ze stojącego w głębi podwórka samochodu nacisnął pilota do otwierania bramy – opowiada pan Bartosz, współwłaściciel domu, w którym doszło do tragedii.

Urządzenie zaczęło przesuwać się w lewą stronę, przygniatając Oliwierka do metalowego słupka ogrodzenia. Na miejsce wezwano służby, pomimo pomocy udzielonej przez zespół pogotowia medycznego, życia Oliwierka nie udało się uratować. Chłopiec zmarł w szpitalu, do którego został przetransportowany helikopterem LPR.

Nowa Gadka. Ostatnie pożegnanie Oliwierka

Pogrzeb tragicznie zmarłego chłopca odbędzie się we wtorek (4 października 2022) o godz. 12.00. Ojciec chłopca w pożegnalnym poście na FB napisał:

- Tak bardzo nam Ciebie brakuje!! Czekamy z Mamą na Ciebie cały czas w domu... Dlaczego nam Ciebie zabrano?!!! Dlaczego?” - czytamy.

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi prokuratura. Nikomu nie postawiono zarzutów.

– Najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku – mówi Krzysztof Kopania z z Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Rodzice puszczają dzieci na ulicę, bo… proboszcz wprowadził abonament za parking
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają