Oliwierek zginął zgnieciony przez bramę. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb 3-latka: Tak bardzo nam Ciebie brakuje

i

Autor: Dariusz Kucharski/SUPER EXPRESS / OSP WOLA ZARADZYNSKA Oliwierek zginął zgnieciony przez bramę. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb 3-latka: "Tak bardzo nam Ciebie brakuje"

Straszna śmierć 3-latka

Oliwierek zginął zgnieciony przez bramę. Wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb 3-latka: "Tak bardzo nam Ciebie brakuje"

Do strasznej tragedii doszło w miejscowości Nowa Gadka koło Pabianic (woj. łódzkie). Oliwierek (3 l.) przyjechał razem z babcią i pieskiem w odwiedziny do cioci. Niestety, odwiedziny zamieniły się w koszmar, kiedy chłopczyk pobiegł za psem i wszedł na bramę, która w tym momencie zaczęła się otwierać. Chłopczyk nie przeżył. Wiadomo, kiedy odbędzie się jego pogrzeb.

Przypomnijmy, do rozdzierającej serce tragedii doszło w niedzielę, 25 września 2022 w miejscowości Nowa Gadka koło Pabianic. Oliwierek razem z babcią i psem pojechał do cioci. Zwierzę po otwarciu samochodowych drzwi wyskoczyło z samochodu i w miejscu zamontowania napędu bramy przedostało się do ogrodu.

3-letni Oliwierek najprawdopodobniej chciał wejść za swoim pupilem tą samą drogą. To się jednak nie udało. Chłopiec został zmiażdżony przez bramę na oczach babci.

- Niestety mój brat nie widział tego i ze stojącego w głębi podwórka samochodu nacisnął pilota do otwierania bramy – opowiada pan Bartosz, współwłaściciel domu, w którym doszło do tragedii.

Urządzenie zaczęło przesuwać się w lewą stronę, przygniatając Oliwierka do metalowego słupka ogrodzenia. Na miejsce wezwano służby, pomimo pomocy udzielonej przez zespół pogotowia medycznego, życia Oliwierka nie udało się uratować. Chłopiec zmarł w szpitalu, do którego został przetransportowany helikopterem LPR.

Nowa Gadka. Ostatnie pożegnanie Oliwierka

Pogrzeb tragicznie zmarłego chłopca odbędzie się we wtorek (4 października 2022) o godz. 12.00. Ojciec chłopca w pożegnalnym poście na FB napisał:

- Tak bardzo nam Ciebie brakuje!! Czekamy z Mamą na Ciebie cały czas w domu... Dlaczego nam Ciebie zabrano?!!! Dlaczego?” - czytamy.

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi prokuratura. Nikomu nie postawiono zarzutów.

– Najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku – mówi Krzysztof Kopania z z Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Rodzice puszczają dzieci na ulicę, bo… proboszcz wprowadził abonament za parking
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Nasi Partnerzy polecają