Wielki powrót Parady Wolności

Parada Wolności hitem Urodzin Łodzi? [ZDJĘCIA]

2022-08-01 9:19

Parada Wolności 2022 to wieli powrót zabawy sprzed 20 lat? Zdania są podzielone. Jedni rozpływają się w zachwytach, z nostalgią wspominając Paradę Wolności z lat 90., inni narzekają i krytykują imprezę. A Wam, jak się podobało?

Pogoda nie dopisała, ale deszcz nie przeszkadzał nikomu w zabawie. Na Paradę Wolności w Łodzi przyszły tłumy. Tak jak można się było spodziewać, impreza przyciągnęła nie tylko młodzież, ale również tych, którzy doskonale pamiętają Paradę Wolności sprzed 20 lat. "Wracają wspomnienia", "Kto pamięta lata 90. w Łodzi, ten wie" - komentują internauci. Dla tych starszych była to podróż w czasie, ale wielu z nich podkreśla, że tamtego klimatu nie da się odtworzyć: "Nie wrócą czasy dawnej parady! To co teraz, to jest jakaś potupajka" - czytamy pod postem z relacją na żywo.

ZOBACZ TEŻ: W Łodzi zawyją syreny. Miasto apeluje do Ukraińców

Nie zabrakło też głosów krytyki. Łodzianie wytykali MC wulgarny język, a organizatorom m.in. termin wydarzenia: "Impreza zorganizowana w środku lata, kiedy większość wyjechała na wakacje, co za logika" - komentowali. Wielu odniosło się też do poziomu wydarzenia, określając go mianem "żenady".

CZYTAJ: Prali pieniądze, handlowali narkotykami. Jest akt oskarżenia dla kilkunastu członków grupy przestępczej z woj. łódzkiego

A jak Wy się bawiliście?

Poniżej zdjęcia z Parady Wolności 2022:

Sonda
Podobała Ci się Parada Wolności w Łodzi?