Zaginęła para młodych ludzi z Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego

i

Autor: KWP Łódź

PILNE! Zaginęła para młodych ludzi z Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego. Gdzie są Mateusz i Weronika [FOTO]

2020-12-15 17:37

Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach została powiadomiona dziś, 15 grudnia, o zaginięciu dwojga młodych osób. Oboje zniknęli ze swoich domów w odstępie kilku dni. Najpierw przepadł bez wieści 21-letni mężczyzna, później o dwa lata młodsza kobieta. Ich rodziny są zrozpaczone.

Policjanci poszukują Mateusza Arkity z Konstantynowa Łódzkiego i Weroniki Przybylskiej zamieszkałej w Łodzi. Jak wynika z zawiadomienia o zaginięciu, mężczyzna wyszedł z domu 7 grudnia i do dziś nie skontaktował się z rodziną. Kobieta przepadła bez wieści 10 grudnia. Również nie wróciła do domu, a kontakt z nią jest niemożliwy. Policja informuje, że oboje mogą przebywać na terenie Łodzi.

Mateusz ARKITA urodził się w 1999 roku, mieszka w Konstantynowie Łódzkim. Ma 178 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała, włosy krótkie blond, oczy zielone, uszy odstające. Na lewym przedramieniu tatuaż w kształcie pająka.

W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę typu „szwedka” koloru czarnego z kapturem z białym emblematem na lewej piersi, spodnie koloru czarnego jeansy, typu bojówki, czapka z daszkiem koloru czerwonego, buty czarno-szare za kostkę, sznurowane.

Weronika PRZYBYLSKA na świat przyszła w 2001 roku. Mieszka w Łodzi przy ulicy Braterskiej. Mierzy 175 cm wzrosty, ma długie, czarne włosy, oczy niebieskie, uszy średnie.Ubrana była w kurtkę koloru ciemno-zielonego, długości poniżej bioder z kapturem, spodnie koloru czarnego typu dżinsy, podwijane przy kostkach, buty sportowe koloru czarno-różowego.Posiadała przy sobie torbę typu neseser koloru ciemnego na ramie, dowód osobisty na dane Weronika Przybylska. Jej telefon komórkowy jest nieaktywny.

Osoby mające informacje o miejscu pobytu zaginionych proszone są o kontakt z Komendą powiatową Policji w Pabianicach przy ul. Żeromskiego 18 pod całodobowym numerem telefonu 47 84-24-300 lub z najbliższą jednostką policji.

"Iwona Wieczorek nie żyje. Wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć". Zobacz szokujące nagranie!
Nasi Partnerzy polecają