Sylwia Kurzela

i

Autor: arch. prywatne

Znamy szczegóły

Ostatnie pożegnanie Sylwii Kurzeli bez czerni i wieńców. Bliscy zdradzają, czego sobie życzyła

2022-10-04 10:53

Ostatnie pożegnanie Sylwii Kurzeli odbędzie się w czwartek, 6 października. Wieloletnia dziennikarka i prezenterka Radia ESKA zostanie pochowana na cmentarzu na łódzkich Dołach. Jej bliscy zdradzają, jaka była jej wola odnośnie tego dnia.

Pogrzeb Sylwii Kurzeli odbędzie się w czwartek, 6 października, o godzinie 13:00 na Cmentarzu Komunalnym Doły w Łodzi. Jej bliscy zdradzają, jaka była jej wola odnośnie tego dnia. "Na to ostatnie z Kurzelką spotkanie nie przynoście tradycyjnych wieńców i wiązanek z szarfami. Przyjdźcie, tak jak chciała Sylwia, kolorowo ubrani, z bukietami barwnych, jesiennych kwiatów. Niech będzie pięknie, energetycznie i wzruszająco" - czytamy na portalu eska.pl.

TUTAJ ZNAJDZIECIE RELACJĘ Z POGRZEBU SYLWII KURZELI<<

Przypomnijmy, Sylwia Kurzela zmarła w nocy z dnia 25 na 26 września 2022 r. Znana łódzka prezenterka od kilku lat zmagała się z rakiem. Jak wspominają jej redakcyjni przyjaciele, "do ostatnich chwil nie poddawała się w walce z chorobą".

"Nawet w momencie, gdy ta wydawała się brać nad nią górę - Sylwia nie poddawała się i dalej szła do przodu. Taka już była - nie zatrzymywała się nigdy i zawsze była gotowa do podejmowania wyzwań. Nieważne, czy była to praca, działalność społeczna, czy niesienie ulgi cierpiącym zwierzętom. We wszystko angażowała się całą sobą i dzięki temu pokochały ją całe rzesze ludzi.

Dziś każdy wie, że ESKA Łódź to Sylwia. Tak pozostanie już zawsze" - czytamy.

Sonda
Czy uczestniczyłaś/eś kiedyś w pogrzebie znanej osoby?
Jerzy Urban nie żyje. Miał 89 lat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany