Poręby. Wypadek na S8 w kierunku Łodzi. Nie żyje 28-letnia kobieta. Policja szuka świadków!

i

Autor: Policja / PSP Zduńska Wola

Śmiertelny wypadek pod Zduńską Wolą

Wjechał jej w tył, auto koziołkowało, 28-latka zginęła. Co się stało na S-8? Policja szuka świadków!

2022-08-16 14:59

Policja szuka świadków wypadku, do którego doszło w miniony poniedziałek (15 sierpnia) na drodze ekspresowej S-8 pod Zduńską Wolą. W jadącą smartem 28-latkę wjechał 27-latek w alfa romeo. Auto kobiety koziołkowało, a jej samej nie udało się uratować.

Przypomnijmy, wypadek na S-8 miał miejsce w poniedziałek (15.08) około godz. 9:00 na wysokości miejscowości Poręby, niedaleko Zduńskiej Woli. Jak pisaliśmy, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 27-letni warszawianin kierujący samochodem marki Alfa Romeo uderzył w tył jadącego przed nim samochodu marki Smart, którym kierowała 28-letnia warszawianka. Na skutek uderzenia smart kilkukrotnie koziołkował. Pomimo podjętej reanimacji kobieta zmarła na skutek odniesionych obrażeń. Sprawca wypadku był trzeźwy, został zatrzymany do czynności procesowych. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań.

ZOBACZ TEŻ: Ossa. Straszna śmierć 27-latka. W ogóle nie powinien wsiadać na motor. Jak do tego doszło?

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady. Przez kilka godzin droga S-8 nie była przejezdna. Wyznaczono objazdy.

Policja wydała komunikat z prośbą o pomoc. "Zwracamy się do tych z Państwa, którzy widzieli wypadek, a także tych, którzy o godzinie 9:00, jechali w kierunku Łodzi na trasie między węzłami Zduńska Wola Zachód, a Zduńska Wola Wschód. Państwa informacje mogą pomóc w ustaleniu przebiegu wypadku.

Apelujemy w szczególności do kierowców, którzy posiadają w swoich pojazdach wideorejestratory. Sprawę tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.

CZYTAJ TEŻ: Łódzkie: Koń uciekł z zagrody. Uderzył w niego motocyklista. 30-latek nie żyje

Wszyscy świadkowie w tej sprawie proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zduńskiej Woli przy ul. Spacerowa 27 lub pod całodobowym numerem telefonu: 47 845 32 11, 47 845 32 03. Można dzwonić również pod numery 47 845 32 35, 47 845 32 36 w dni robocze godzinach 7:30-15:30.

Policyjny pościg w Zielonej Górze. Naćpany kierowca nie miał szans
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają