PRZERAŻAJĄCY wypadek w Łódzkiem. Mercedes wypadł z drogi i koziołkował. Nie żyje dwóch mężczyzn [FOTO]

2020-11-22 12:57

Tragiczny wypadek na trasie S8 w okolicy Rawy Mazowieckiej w województwie łódzkim. W sobotę, 21 listopada, przed południem osobowy mercedes wypadł tam z drogi, przebił bariery ochronne i dachował. Dwóch mężczyzn zginęło na miejscu.

Do tego potwornego zdarzenia doszło około godziny 11 na 396 kilometrze trasy szybkiego ruchu w kierunku Warszawy. Tuż przez zjazdem z drogi kierowca mercedesa klasy A stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego auto wjechało w bariery ochronne, przebiło je i koziołkowało.

Śmiertelny wypadek na Jana Pawła II w Łodzi

Na miejscu zginęli dwaj mężczyźni – kierowca w wieku 39 lat i o rok młodszy pasażer. - Policjanci z rawskiej komendy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku – mówi Małgorzata Lewandowska z policji w Rawie Mazowieckiej. - Do zdarzenia doszło 21.11.2020 roku około godziny 11:00 na 396 kilometrze trasy S-8 w kierunku Warszawy. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 39 – latek kierujący mercedesem. Niestety pomimo wysiłków medyków nie udało się również uratować życia 38 – letniego pasażera.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany