Punkt szczepień w łódzkiej Manufakturze. Bez rejestracji i zapisów!

i

Autor: Manufaktura/mat. prasowe

Punkt szczepień w łódzkiej Manufakturze. Bez rejestracji i zapisów! [SZCZEGÓŁY]

2021-06-17 12:39

W łódzkiej Manufakturze powstaje weekendowy punkt szczepień. W akcji zorganizowanej we współpracy z Wojewódzką Stacją Ratownictwa Medycznego będą mogli wziąć udział wszyscy chętni powyżej 18. roku życia. Chętni będą mogli zaszczepić się jednodawkowym preparatem, bez rejestracji i zapisów. Szczegóły w materiale.

Punkt szczepień w łódzkiej Manufakturze będzie usytuowany w lokalu na rynku, od strony ul. Zachodniej – między restauracją „Pizzeria 105-ka” a charakterystycznymi kolorowymi literkami „Manufaktura”. Czynny będzie w piątek (18.06) w godzinach 12-22 i w sobotę (19.06) od 10 do 22. Szczepienia będą wykonywane wyłącznie preparatem jednodawkowym Johnson&Johnson. W akcji mogą wziąć udział wszyscy powyżej 18. roku życia. Na szczepienie nie trzeba się wcześniej umawiać ani rejestrować – wystarczy mieć ze sobą dokument tożsamości.

ZOBACZ TEŻ: Łódź: zostaną zaszczepieni nawet bez PESEL-u. Akcja szczepień dla bezdomnych

Czy kobieta w ciąży powinna się szczepić na COVID-19?

Punkt szczepień w Manufakturze będzie podzielony na dwie strefy – w strefie przyjęć będzie można zapytać personel o wszystkie wątpliwości i zadać najbardziej szczegółowe pytania, a wreszcie także wypełnić ankietę kwalifikacyjną. Z kolei w strefie realizacji odbywać się będą badania, a także samo szczepienie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany