Rokitnica. Płonące auto w środku lasu! W środku ciało...

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Makabryczne odkrycie w Rokitnicy pod Zgierzem. W środku lasu znaleziono płonące auto, a wewnątrz pojazdu ujawniono ciało niezidentyfikowanej osoby

Rokitnica. Płonące auto w środku lasu! W środku ciało...

2021-04-26 13:36

Makabryczne odkrycie w Rokitnicy pod Zgierzem. W środku lasu znaleziono płonące auto, a wewnątrz pojazdu ujawniono ciało niezidentyfikowanej osoby. Wszystko rozpoczęło się dziś przed godz. 11, gdy straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze lasu w Rokitnicy w gminie Stryków. Po przyjeździe na miejsce mundurowych okazało się, że płonie auto, a w czasie jego gaszenia odnaleziono zwłoki.

Rokitnica. Płonące auto w środku lasu! W środku ciało...

Ciało niezidentyfikowanej osoby w płonącym aucie w lesie w Rokitnicy po Zgierzem - informuje PAP. Do makabrycznego odkrycia doszło dziś przed godz. 11, gdy straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze, ale w znajdującym się tam kompleksie leśnym.

- O godz. 10.50 w poniedziałek do straży dotarła informacja o pożarze lasu w miejscowości Rokitnica w gminie Stryków. Już po dotarciu jednostki na miejsce okazało się, że pali się zaparkowane w lesie auto. W trakcie gaszenia wyszło na jaw, że w płonącym pojeździe znajdują się zwłoki nieznanej osoby - mówi PAP rzecznik wojewódzkiej PSP Jędrzej Pawlak.

Jak informuje PAP, płonące auto w Rokitnicy, w którym znaleziono ciało, gasiły dwa zastępy straży pożarnej. Wszystkie służby, które pracują na miejscu, próbują wyjaśnić przyczyny i okoliczności tragedii, ustalając również tożsamość denata lub denatki.

Czytaj też: ŁÓDZKIE. Chciał uprawiać seks z 12-latką w erotycznej bieliźnie. Wstrząsające WIDEO

Czytaj też: Wypadek w Pyszkowie niedaleko S-8. 26-latek wsiadł za kółko po pijaku. Skończył na dachu w rowie

25 lat dla łódzkiego Kuby Rozpruwacza

Brutalny atak na starszego mężczyznę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany