Rzgów: Ukradli paliwo na dwóch stacjach. Kierowca mówi, że BYŁ TAK PIJANY, że NIC NIE PAMIETA!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. JirkaF

Rzgów: Ukradli paliwo na dwóch stacjach. Kierowca mówi, że BYŁ TAK PIJANY, że NIC NIE PAMIĘTA!

2021-01-20 7:58

Tuszyńscy policjanci zatrzymali 30-latka, który kierował samochodem mając blisko 4 promile alkoholu. Jego pasażer również był pijany. Mężczyźni ukradli paliwo na dwóch stacjach benzynowych. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony wtorek (19.01.2021) tuż przed 22:00 patrol z tuszyńskiego komisariatu przejeżdżał przez miejscowość Zofiówka. Policjanci zauważyli czerwonego volkswagena golfa, którego opis kilkadziesiąt minut wcześniej usłyszeli w komunikacie dotyczącym kradzieży paliwa na terenie gminy Rzgów. Z dwóch stacji benzynowych skradziono paliwo o łącznej wartości blisko 300 złotych. Sprawcy kradzieży odjechali właśnie czerwonym volkswagenem golfem.

- Tuszyńscy mundurowi natychmiast zatrzymali pojazd do kontroli. Kierował nim 30-letni mieszkaniec Tuszyna. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 4 promile alkoholu. Jego pasażer miał blisko 3,5 promila. Rozpytywani o kradzież mężczyźni przyznali, że jakiś czas temu byli na stacjach benzynowych i tankowali paliwo, jednak szczegółów nie pamiętali - opisuje policja.

Teraz 30-latek odpowie za kierowanie pod wpływem alkoholu, za co grozi kara do 2 lat za kratkami. Obaj odpowiedzą przed sądem za kradzież paliwa.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Naćpany Tomasz z impetem wjechał w panią sołtys i jej męża. Podwójna śmierć i rozpacz w całej wsi
Nasi Partnerzy polecają