Sieradz. Jedna osoba nie żyje, dwie w szpitalu! Makabra na ul. Krętej

i

Autor: Tomasz Golla/Super Express Jedna osoba nie żyje, dwie w szpitalu - to bilans tragicznego zdarzenia, do jakiego doszło dziś w nocy na ul. Krętej w Sieradzu

Sieradz. Jedna osoba nie żyje, dwie w szpitalu! Makabra na ul. Krętej

2021-04-18 11:07

Jedna osoba nie żyje, dwie w szpitalu - to bilans tragicznego zdarzenia, do jakiego doszło dziś w nocy na ul. Krętej w Sieradzu. Ok. godz. 4.40 do tamtejszej straży pożarnej wpłynęła informacja, że w znajdującym się tam domu jednorodzinnym znajdują się cztery osoby potrzebujące pomocy - zgłoszenie pochodziło z centrum powiadamiania ratunkowego. Gdy strażacy dojechali na miejsce, rozpoczęli akcję ratunkową, ale jednej z osób nie udało im się ocalić.

Sieradz. Jedna osoba nie żyje, dwie w szpitalu! Makabra na ul. Krętej

O sprawie poinformowało Radio Łódź. Jedna osoba zmarła, a dwie trafiły do szpitala, po tym jak zatruły się tlenkiem węgla w domu jednorodzinnym przy ul. Krętej w Sieradzu. Straż pożarna otrzymała ok. 4.40 dziś w nocy informację o znajdujących się tam czterech poszkodowanych osobach, która trafiła do mundurowych z centrum powiadamiania ratunkowego.

- Strażacy ewakuowali z budynku cztery osoby, z czego jedna - kobieta - była reanimowana na miejscu przez załogę karetki pogotowia, ale niestety zmarła. Dwie z poszkodowanych osób zostały zabrane do szpitala, natomiast ostatniej udzielono pomocy medycznej na miejscu - informuje straż pożarna w Sieradzu.

Jak dodają mundurowi, w domu przy ul. Krętej stwierdzono podwyższony poziom tlenku węgla, którym zatruły się wszystkie osoby. Gaz zaczął się ulatniać najprawdopodobniej w wyniku wady urządzeń grzewczych znajdujących się w budynku.

Czytaj też: Grotniki. 13-latka z Wielkopolski zagrała przy grobie Krzysztofa Krawczyka. WZRUSZAJĄCE POŻEGNANIE!

Czytaj też: Skierniewice. Bosy 4-latek błąkał się sam w środku nocy! Kiedy zobaczył go kierowca TIR-a, nie mógł uwierzyć własnym oczom

Czytaj też: Aleksandrów Łódzki. Rodzina z trojgiem dzieci na 15 metrach! Spadły na nią wszystkie plagi świata?

ŁÓDŹ. Grasują po klatkach i kradną, co popadnie. Policja szuka tych mężczyzn!

Nocna makabra w Piastowie. Nie żyje 21-latka
Nasi Partnerzy polecają