Głogowiec. Łoś wbiegł na autostradę A1: nie żyje 35-letni pasażer skody. Co za tragedia! [FOTO]

2021-05-27 9:31
Śmiertelny wypadek na A1 pomiędzy Łodzią a Brzezinami. Zderzenie z łosiem zabiło 34-letniego pasażera
Autor: pixabay.com, CC0 fot. Mikes-Photography

Straszny wypadek miał miejsce w czwartek (27.05.2021) w nocy w miejscowości Głogowiec, między Łodzią a Brzezinami. Na autostradzie A1 doszło do zderzenia auta osobowego z łosiem. Na miejscu zginął 35-letni pasażer osobowej skody. Kierowca wyszedł bez szwanku. Zdarzenie spowodowało spore utrudnienia w ruchu w kierunku Katowic.

NOWE FAKTY: Głogowiec. W zderzeniu z łosiem zginął 35-latek. Po wypadku na A1 prokuratura wszczęła śledztwo [FOTO+NOWE FAKTY]

Wypadek na autostradzie A1 (27.05) miał miejsce na 300. kilometrze, na wysokości miejscowości Głogowiec około godz. 3:00 w nocy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na drodze pojawił się łoś, który wbiegł nagle pod nadjeżdżającą skodę octavię kierowaną przez 32-letniego mężczyznę. - Na skutek wypadku 35-letni pasażer skody poniósł śmierć na miejscu, zginęło również zwierzę - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Zdarzenie spowodowało spore utrudnienia w ruchu. Zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Katowic.

Brawurowy manewr na wiadukcie w Lesznie

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, wykonali oględziny i przesłuchali świadków. Kierujący był trzeźwy. Koluszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE