Śmiertelny wypadek na A1 pomiędzy Łodzią a Brzezinami. Zderzenie z łosiem zabiło 34-letniego pasażera

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Mikes-Photography

Głogowiec. Łoś wbiegł na autostradę A1: nie żyje 35-letni pasażer skody. Co za tragedia! [FOTO]

2021-05-27 9:31

Straszny wypadek miał miejsce w czwartek (27.05.2021) w nocy w miejscowości Głogowiec, między Łodzią a Brzezinami. Na autostradzie A1 doszło do zderzenia auta osobowego z łosiem. Na miejscu zginął 35-letni pasażer osobowej skody. Kierowca wyszedł bez szwanku. Zdarzenie spowodowało spore utrudnienia w ruchu w kierunku Katowic.

NOWE FAKTY: Głogowiec. W zderzeniu z łosiem zginął 35-latek. Po wypadku na A1 prokuratura wszczęła śledztwo [FOTO+NOWE FAKTY]

Wypadek na autostradzie A1 (27.05) miał miejsce na 300. kilometrze, na wysokości miejscowości Głogowiec około godz. 3:00 w nocy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na drodze pojawił się łoś, który wbiegł nagle pod nadjeżdżającą skodę octavię kierowaną przez 32-letniego mężczyznę. - Na skutek wypadku 35-letni pasażer skody poniósł śmierć na miejscu, zginęło również zwierzę - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Zdarzenie spowodowało spore utrudnienia w ruchu. Zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Katowic.

Brawurowy manewr na wiadukcie w Lesznie

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, wykonali oględziny i przesłuchali świadków. Kierujący był trzeźwy. Koluszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury.