Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym Morawce-Miłonice (13.10). Rowerzysta zmiażdżony przez pociąg

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Tragedia obok kutna

Postanowił przejechać przez tory, mimo opuszczonych rogatek. To był ostatni dzień jego życia

2022-10-14 10:29

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym Morawce-Miłonice obok Kutna. W miniony czwartek (13.10.2022 r.) przejechany przez pociąg został rowerzysta, który mimo opuszczonych rogatek postanowił przejechać przez tory. 81-latek poniósł śmierć na miejscu.

Przejazd kolejowy Morawce-Miłonice. Rowerzysta śmiertelnie potrącony przez pociąg (13.10)

Do tragicznego wypadku doszło 13 października 2022 roku około godziny 13.50 na przejeździe kolejowym Morawce-Miłonice na terenie powiatu kutnowskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 81-letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego, przy opuszczonych rogatkach, przejeżdżał rowerem przez tory kolejowe i został potrącony przez pociąg relacji Warszawa-Berlin. "Mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń, poniósł śmierć na miejscu. Przybyli na miejsce policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia wyjaśni prowadzone śledztwo" - podaje mł.asp. Daria Olczyk z kutnowskiej policji.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie torów kolejowych!

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grobu 16-letniej Pauliny, która zginęła w samochodzie swojego kolegi strzeże cały zastęp aniołów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany