Łódź. Oparła się o barierkę i wypadła z balkonu. Koszmar w kamienicy przy Rewolucji

i

Autor: KEPI /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Wyszła na balkon, chwilę później już nie żyła. Tragedia w łódzkiej kamienicy

2021-09-10 7:27

Do strasznej tragedii doszło w czwartek (9.09.2021 r.) w kamienicy przy ul. Rewolucji 1905 r. Z balkonu na trzecim piętrze wypadła młoda kobieta. 29-latka zginęła na miejscu.

Jak podał PAP, policja nie wydała na razie oficjalnego komunikatu w sprawie tragicznego upadku młodej kobiety z balkonu na trzecim piętrze łódzkiej kamienicy położonej w centrum miasta przy ul. Rewolucji 1905 roku. 29-letnia kobieta była w mieszkaniu na trzecim piętrze. Nagle - jak mówili mieszkańcy domu - wypadła z balkonu. Upadek okazał się śmiertelny.

ZOBACZ TEŻ: Nowe fakty w sprawie tragedii w łódzkiej kamienicy. Śledztwo ws. nieumyślnego spowodowania śmierci

Wypadli z samochodu! Przerażające nagranie z Annopola

Kamienica przeznaczona była do remontu. Zdaniem jej lokatorów niektórych barierek balkonów nie zmieniano od lat. Nie wiadomo, w jakim stanie był balkon, z którego wypadła kobieta.

Świadkowie widzieli, jak po tragedii policjanci wyprowadzają z kamienicy dwóch mężczyzn. Śledczy badają okoliczności wydarzenia.

Do innego tragicznego zdarzenia doszło pod koniec sierpnia w noclegowni przy al. Kościuszki w Łodzi. Z okna z 10. piętra wypadł 24-letni mężczyzna. Z relacji jego dziewczyny, która była świadkiem zdarzenia, wynika, że próbowała go ratować i trzymającego się parapetu wciągnąć z powrotem do pokoju, jednak nie udało się. CZYTAJ WIĘCEJ: Wypadł z okna, trzymał się parapetu. Wtedy weszła jego dziewczyna

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany