Śmiertelny wypadek w Andrespolu. Transporter uderzył w mężczyznę

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Śmiertelny wypadek w Andrespolu. Transporter uderzył w mężczyznę

2022-06-30 13:02

Tragiczny wypadek na ul. Marysińskiej w Andrespolu (woj. łódzkie) miał miejsce w środę (29 czerwca) po południu. Śmiertelnie potrącony został 59-letni mężczyzna. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury.

Wypadek na ul. Marysińskiej w Andrespolu miał miejsce 29 czerwca tuż przed godziną 14:00. "Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 46-letni kierujący volkswagenem transporterem uderzył w pieszego, który wtargnął na jezdnię. 59-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu" - podaje sierż. sztab. Aneta Kotynia, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku przez kilka godzin. Zabezpieczali miejsce zdarzenia, wykonali oględziny z udziałem prokuratora i biegłego, zabezpieczyli ślady i przesłuchiwali świadków.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczny wypadek w Łodzi. Chciała wyprzedzić, zabiła się na drzewie [FOTO]

Śmiertelny wypadek w Andrespolu. Transporter uderzył w mężczyznę

i

Autor: Policja /KWP Łódź

To nie jedyne śmiertelne potrącenie w tym tygodniu w regionie łódzkim. Przypomnijmy, w miniony poniedziałek (27 czerwca) w Skierniewicach, w dwie nastolatki jadące na rowerach uderzyło auto dostawcze. Nie żyje 14-letnia dziewczynka, jej o rok starsza koleżanka walczy o życie w szpitalu.

Dzień później, na drodze krajowej nr 60 pomiędzy Strzelcami a Kutnem zginął 40-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna został potrącony około północy przez kierowcę renault master.

Pijacki rajd Franka Sterczewskiego
Sonda
Czy wiesz jak udzielić pierwszej pomocy, osobie która zasłabła?