40-latek śmiertelnie potrącony na DK60 pod Kutnem. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku

i

Autor: Policja /KWP Łódź /archiwum, zdjęcie ilustracyjne

40-latek śmiertelnie potrącony na DK60 pod Kutnem. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku

2022-06-29 12:35

Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury rejonowej wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło we wtorek (28 czerwca) na drodze krajowej nr 60. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł idący poboczem 40-letni mężczyzna.

Śmiertelny wypadek na DK60 pod Kutnem (28.06)

Wypadek miał miejsce we wtorek (28 czerwca) tuż po północy na drodze krajowej DK 60, na odcinku pomiędzy Strzelcami a Kutnem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem renault master, jadąc w kierunku Kutna, potrącił mężczyznę idącego poboczem. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń 40-letni obywatel Ukrainy zmarł.

"Do zdarzenia doszło poza terenem zabudowanym, droga nie była oświetlona, a pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Kierujący był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego wypadku" - podaje sierż. szt. Daria Olczyk z kutnowskiej policji.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczny wypadek w Łodzi. Chciała wyprzedzić, zabiła się na drzewie [FOTO]

Dzielnie walczył, ale przegrał z grawitacją i promilami! Runął jak długi przed radiowozem

Przypomnijmy, do innego tragicznego zdarzenia w regionie łódzkim doszło na początku tygodnia w Skierniewicach. W dwie nastolatki jadące na rowerach uderzyło auto dostawcze. Nie żyje 14-letnia dziewczynka, jej o rok starsza koleżanka walczy o życie w szpitalu. WIĘCEJ: Horror w Skierniewicach. Wjechał w nastolatki na rowerach. 29-latka oślepiło słońce? [NOWE FAKTY]

Sonda
Czy wiesz jak udzielić pierwszej pomocy, osobie która zasłabła?