40-latek śmiertelnie potrącony na DK60 pod Kutnem. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku

i

Autor: Policja /KWP Łódź /archiwum, zdjęcie ilustracyjne

40-latek śmiertelnie potrącony na DK60 pod Kutnem. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku

2022-06-29 12:35

Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury rejonowej wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło we wtorek (28 czerwca) na drodze krajowej nr 60. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł idący poboczem 40-letni mężczyzna.

Śmiertelny wypadek na DK60 pod Kutnem (28.06)

Wypadek miał miejsce we wtorek (28 czerwca) tuż po północy na drodze krajowej DK 60, na odcinku pomiędzy Strzelcami a Kutnem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem renault master, jadąc w kierunku Kutna, potrącił mężczyznę idącego poboczem. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń 40-letni obywatel Ukrainy zmarł.

"Do zdarzenia doszło poza terenem zabudowanym, droga nie była oświetlona, a pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Kierujący był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego wypadku" - podaje sierż. szt. Daria Olczyk z kutnowskiej policji.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczny wypadek w Łodzi. Chciała wyprzedzić, zabiła się na drzewie [FOTO]

Dzielnie walczył, ale przegrał z grawitacją i promilami! Runął jak długi przed radiowozem

Przypomnijmy, do innego tragicznego zdarzenia w regionie łódzkim doszło na początku tygodnia w Skierniewicach. W dwie nastolatki jadące na rowerach uderzyło auto dostawcze. Nie żyje 14-letnia dziewczynka, jej o rok starsza koleżanka walczy o życie w szpitalu. WIĘCEJ: Horror w Skierniewicach. Wjechał w nastolatki na rowerach. 29-latka oślepiło słońce? [NOWE FAKTY]

Sonda
Czy wiesz jak udzielić pierwszej pomocy, osobie która zasłabła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE