Strajk kobiet we Wrocławiu

i

Autor: GE Strajk kobiet we Wrocławiu

Strajk kobiet przybiera na sile! Dziś BLOKADA ŁODZI, będą UTRUDNIENIA! [SZCZEGÓŁY]

2020-10-26 12:21

Na dziś (26.10.2020 r.) w całej Polsce zaplanowane są protesty w związku zaostrzenia prawa aborcyjnego w naszym kraju. #ToJestWojna - głoszą hasła zapowiadające protesty. Blokada Łodzi rozpocznie się o godz. 16:50. Trzeba spodziewać się utrudnień w ruchu ulicznym.

Manifestacje w obronie praw kobiet odbędą się dziś (26.10) w całej Polsce, w dużych i małych miastach. W województwie łódzkim wiadomo o protestach nie tylko w Łodzi, ale również w Radomsku, Bełchatowie, Kutnie, Sieradzu, Aleksandrowie Łódzkim, Zduńskiej Woli, Zgierzu, Poddębicach, Łowiczu, Tomaszowie Mazowieckim czy Łęczycy.

CZYTAJ: Łódź: W Arturówku ZRYWAŁ LUDZIOM MASECZKI. Za zasłanianie twarzy bił kijem. Straż miejska W SZOKU

Przypomnijmy, w miniony czwartek (22.10.2020 r.), większością głosów sędziów Trybunału Konstytucyjnego zapadł wyrok w sprawie tzw. aborcji eugenicznej, która przeprowadzana jest w przypadku podejrzenia choroby dziecka lub jego upośledzenia. TK uznał przepisy dopuszczające aborcję eugeniczną za niezgodne z konstytucją. Decyzja TK zaostrzająca przepisy aborcyjne wywołała falę protestów w całym kraju.

ZOBACZ, CO DZIAŁO SIĘ W ŁODZI: Mężczyzna POWALONY NA ZIEMIĘ przez policjanta podczas protestu na Piotrkowskiej. Tłum skanduje: "Zostaw go!" [WIDEO]

Strajk Kobiet. Blokada Łodzi

#ToJestWojna - głoszą hasła zapowiadające dzisiejsze (26.10) protesty. Blokada Łodzi rozpocznie się o godz. 16:50 na Placu Zwycięstwa. W związku z tym, na ulicach w centrum Łodzi należy spodziewać się wzmożonego ruchu i dużych utrudnień.

Strajk kobiet w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany