Piotrków Trybunalski. Straszliwa śmierć na torach. Pociąg potrącił mężczyznę

i

Autor: Daniel Bodzenta/East News Zdj. ilustracyjne.

Koszmar!

Na torach w Piotrkowie zginął mężczyzna. Był bez szans w starciu z pędzącym pociągiem

2022-09-18 17:04

Tragedia w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie). W niedzielę (18 września) pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę, który zginął na miejscu. Ruch pociągów po tym zdarzeniu został wstrzymany na godzinę. Policja we współpracy z prokuraturą wyjaśnia szczegóły tragedii.

Na torach kolejowych w Piotrkowie Trybunalskim doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (18 września) przed godz. 12 w rejonie ul. Budki. Mężczyzna został potrącony przez pociąg pospieszny relacji Katowice-Gdynia. Zginął na miejscu.

Na godzinę wstrzymany został ruch pociągów. - Dla podróżnych zadysponowano autobusową komunikację zastępczą. Okoliczności wypadku i tożsamość mężczyzny są ustalane przez policjantów pod nadzorem prokuratora - poinformowała Dagmara Mościńska z piotrkowskiej policji.

CZYTAJ TAKŻE: Zaszlachtował Karolinę spod Łowicza, teraz pajacuje. Szokujące zachowanie mordercy w sądzie [ZDJĘCIA]

Utknął na przejeździe. Zaraz potem nadjechał pociąg
Sonda
Nie boisz się podróżować pociągiem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE