Nocny wypadek między Łodzią a Rawą Mazowiecką. Nie żyje dwoje ludzi. Co się stało?

i

Autor: Policja /KWP Łódź /zdjęcie ilustracyjne

Śmiertelny wypadek w Łódzkiem

Nocny wypadek między Łodzią a Rawą Mazowiecką. Nie żyje dwoje ludzi. Co się stało?

2022-08-09 8:09

Minionej nocy (8.08.2022 r.) na drodze krajowej nr 72 prowadzącej z Łodzi do Rawy Mazowieckiej miał miejsce wypadek. W miejscowości Strzelna doszło do zderzenia auta osobowego z ciężarówką. Nie żyją dwie osoby: 37-letni kierowca hyundaia oraz 30-letna pasażerka.

Strzelna. Śmiertelny wypadek na DK72 (8.08)

Wypadek na drodze krajowej nr 72 na odcinku Łódź - Rawa Mazowiecka miał miejsce 8 sierpnia 2022 r. około godziny 23:30 - podaje policja. Na wysokości miejscowości Strzelna doszło do zderzenia osobowego hyundaia kierowanego przez 37-letniego mieszkańca powiatu brzezińskiego oraz samochodu ciężarowego marki Renault kierowanego przez 43-letniego mieszkańca powiatu łęczyckiego. "W wyniku odniesionych obrażeń kierujący samochodem marki Hyundai, jak i jadąca z nim 30-letnia pasażerka, ponieśli śmierć na miejscu. 43-letni kierujący pojazdem ciężarowym był trzeźwy - informuje asp. Mariusz Chmiel z Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

CZYTAJ TEŻ: Łódź. Przechodził przez przejście, został śmiertelnie potrącony

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali niezbędne czynności, które pozwolą ustalić dokładną przyczynę tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Utrudnienia trwały kilka godzin - drogę odblokowano po godzinie 10:00 rano.

Nowe fakty w sprawie wypadku autobusu w Chorwacji. Kierowca miał 72 lata!
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Nasi Partnerzy polecają