SZCZĘŚCIARZ z Łodzi. Wydał trochę drobnych, zgarnął prawdziwą FORTUNĘ!

i

Autor: pixabay.com SZCZĘŚCIARZ z Łodzi. Wydał trochę drobnych, zgarnął prawdziwą FORTUNĘ!

SZCZĘŚCIARZ z Łodzi. Wydał trochę drobnych, zgarnął prawdziwą FORTUNĘ!

2021-07-12 12:02

To była prawdziwa "inwestycja życia"! Mieszkaniec Łodzi wydał dosłownie kilka monet, by rozmnożyć je w niesamowity wręcz sposób. Wkrótce na jego konto wpłynie porządna, bo aż sześciocyfrowa kwota, za którą nie tylko będzie mógł sobie zorganizować wymarzone wakacje, ale także wydać ją na mnóstwo luksusowych przyjemności! Jak tego dokonał? Wystarczyła dobra intuicja i odrobina szczęścia.

Wszystko w myśl zasady "aby wygrać, trzeba grać". Gracz z Łodzi udał się do punktu Lotto przy ulicy Smoczej, gdzie wypełnił kupon. Postawił na właściwe liczby w sobotnim losowaniu Mini Lotto i dzięki temu wygrał 348 686 zł. To naprawdę spora wygrana, dzięki której będzie mógł zorganizować sobie najlepsze wakacje w życiu, ale także będzie mógł wybrać się na duże zakupy i sprawić sobie sporą dawkę luksusu.

Czytaj też: Krzysztof Rutkowski trafi do więzienia? To nie żarty, jest akt oskarżenia. Mocna riposta detektywa!

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana to 400 tysięcy złotych!

Czytaj też: Zamienił jedną monetę na sporą sumkę! FARCIARZ z Łodzi będzie miał naprawdę udane wakacje!

Oto najjaśniejsza kamienica w Warszawie