Zamienił jedną monetę na sporą sumkę! FARCIARZ z Łodzi będzie miał naprawdę udane wakacje!

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Zamienił jedną monetę na sporą sumkę! FARCIARZ z Łodzi będzie miał naprawdę udane wakacje!

Zamienił jedną monetę na sporą sumkę! FARCIARZ z Łodzi będzie miał naprawdę udane wakacje!

2021-07-08 13:29

Wystarczyła jedna, dwuzłotowa moneta i odrobina szczęścia, by mieszkaniec Łodzi nieoczekiwanie wzbogacił się o całkiem pokaźną sumę, która wystarczy na całkiem udany wakacyjny wypoczynek i porządne, a wręcz luksusowe zakupy. Na jego konto wkrótce wpłynie pięciocyfrowy przelew. Jak to się stało?

Wszystko zgodnie z popularnym przysłowiem "żeby wygrać, trzeba grać". Tak właśnie zrobił mieszkaniec Łodzi, który w środę, 7 lipcaw punkcie Lotto przy ul. Bartoka zaryzykował i wypełnił kupon do gry Keno. Los okazał się łaskawy, a wylosowane liczby szcześliwe. I tym sposobem padła wygrana w kwocie 30 tysięcy złotych.

Taki zastrzyk gotówki z pewnością przyda się podczas wakacji i wystarczy na zorganizowanie wycieczki w ciekawe zakątki. Taka suma pozwoli również na wybranie się na duże zakupy!

Czytaj też: Rawa Mazowiecka: Zaginęła starsza pani. 81-latka przeszła długą drogę

Jak grać w Keno?

Żeby zagrać w Keno, wystarczą zaledwie 2 złote, za które można wykupić jeden zakład - w kolekturze, online lub za pomocą aplikacji mobilnej. Następnie należy wybrać od 1 do 10 liczb ze zbioru od 1 do 70.

Codziennie odbywa się 261 losowań Keno. Każde z nich odbywa się co 4 minuty. Losowanych jest 20 z 70 liczb. To gracz decyduje, ile liczb wybierze. Od tego zależą szanse na wygraną i jej wysokość. Im więcej typowanych liczb, tym wyższa wygrana. Liczby można zaznaczyć samodzielnie lub zdać się na łut szczęścia i zagrać metodą "chybił trafił".

Grając za 2 zł i typując 10 liczb, można wygrać nawet 200 tysięcy złotych. Zwiększając stawkę dziesięciokrotnie, można wygrać nawet 2 miliony złotych.

Czytaj też: Łowicz: Policjanci odnaleźli skradziony rower. Wdzięczna właścicielka napisała list

We wrocławskim ZOO urodziły się dwie foki pospolite
Nasi Partnerzy polecają