Ta oryginalna odznaka za udział w zatrzymaniu GROŹNEGO PRZESTĘPCY może być Twoja! Trwa licytacja na rzecz policjanta z Pabianic

i

Autor: fb: Licytacje dla Rafała/ policja

Ta oryginalna odznaka za udział w zatrzymaniu GROŹNEGO PRZESTĘPCY może być Twoja! Trwa licytacja na rzecz policjanta z Pabianic

2020-12-30 14:20

Rafał jest policjantem od 20 lat. Od kilku lat kierował zespołem do spraw nieletnich w Pabianicach. W sierpniu tego roku usłyszał diagnozę, brzmiącą jak wyrok: glejak wielopostaciowy IV stopnia. Najbardziej złośliwy spośród wszystkich. Jego rodzina, a także koledzy z pracy zbierają środki na walkę z chorobą. Komendant Powiatowy Policji w Kutnie podinsp. Józef Poreda, przekazał na licytację oryginalną odznakę Narodowej Policji Ukrainy za udział w zatrzymaniu na terenie Ukrainy groźnego przestępcy, obywatela Gruzji Mamuki K.

O nagłej chorobie policjanta z Pabianic i jej przebiegu, pisaliśmy na początku grudnia. W sierpniu tego roku trafił do szpitala, po tym jak zemdlał w domu. Rezonans nie wyjaśnił, co się stało. W ciągu kolejnych dwóch miesięcy był hospitalizowany jeszcze dwukrotnie. Usłyszał diagnozę, która zabrzmiała jak wyrok: glejak wielopostaciowy IV stopnia lewej półkuli. Najbardziej złośliwy spośród wszystkich [CZYTAJ WIĘCEJ...].

Niedawno Rafał zakończył wyczerpujący cykl radioterapii i chemoterapii, teraz jest w trakcie kolejnej chemii. Rezonans zaplanowany na 20 stycznia 2021 roku da odpowiedź czy leczenie powstrzymało rozrost glejaka. To również moment, w którym Rafał może poddać się innowacyjnej terapii Nano Therm, na którą zbierane są pieniądze.

Zbiórka środków na walkę z chorobą trwa na portalu zrzutka.pl. Pomagają też koledzy z pracy. Na grupie na facebooku "Licytacje dla Rafała" wciąż pojawiają się nowe przedmioty do wylicytowania.

Dwa dni temu rozpoczęła się licytacja specjalna - wyjątkowej odznaki, którą przekazał Komendant Powiatowy Policji w Kutnie podinsp. Józef Poreda, były Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, wcześniej funkcjonariusz KPP w Pabianicach, kolega Rafała. To oryginalna odznaka Narodowej Policji Ukrainy otrzymaną od gen. Wiaczesława Abroskina, Zastępcy Komendanta Narodowej Policji Ukrainy za udział w zatrzymaniu na terenie Ukrainy obywatela Gruzji Mamuki K., sprawcy głośnego w październiku 2018 roku zabójstwa Pauliny D. w Łodzi.

Licytacja potrwa do 6 stycznia 2021 r. Cena wywoławcza to 100 złotych. Licytacja trwa na facebooku.

Odznaka do wylicytowania

i

Autor: fb: Licytacje dla Rafała
Gang ożarowski zlecił zabójstwo na Grochowie