Tragiczna śmierć młodej kobiety. Jej zwłoki leżały w krzakach! Sprawca odnaleziony?!

i

Autor: SHUTTERSTOCK Tragiczna śmierć młodej kobiety. Jej zwłoki leżały w krzakach! Sprawca odnaleziony?!

Tragiczna śmierć młodej kobiety. Jej zwłoki leżały w krzakach! Sprawca odnaleziony?!

2022-02-06 14:20

Policja zatrzymała 23-letniego mężczyznę, który - jak zakładają mundurowi - mógł kierować samochodem w piątkowy wieczór (4.02.2022), gdy doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety, w Pękoszewie (woj. łódzkie). O sprawie poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania.

W przydrożnym rowie w okolicach Skierniewic (Łódzkie) przy dk70, w miejscowości Pękoszew, w sobotę (5.02.2022) przed południem znaleziono ciało 39-letniej kobiety.

Przeczytaj: Zwłoki 39-latki leżały w rowie koło Skierniewic. Na jaw wychodzą przerażające fakty

- Zmarła mieszkała okolicy. Ustalono, że w piątek wieczorem uczestniczyła w spotkaniu towarzyskim i wyszła około godziny 19 - relacjonował w sobotę Kopania. - Niewykluczone, że do jej potrącenia doszło już w piątek wieczorem" - zaznaczył. - Wiele wskazuje na to, że kobieta została potrącona i zginęła w wypadku. Przede wszystkim świadczą o tym ślady - dodał.

W niedzielę wczesnym popołudniem Kopania poinformował PAP o znalezieniu samochodu, którym mógł jechać sprawca wypadku i zatrzymaniu 23-letniego mężczyzny mogącego mieć związek ze śmiercią kobiety.

Sprawdź: Jasnowidz Jackowski miał wizję, w której premier Morawiecki ostrzega Polaków. To zacznie się latem, a rok 2022 będzie najgorszy w historii!

Szeroko zakrojone działania policjantów doprowawdziły do odnalezienia i zabezpieczenia samochodu, który prawdopodobnie brał udział w zdarzeniu - to dostawczy Fort Transit" - podał w Kopania. "Zatrzymany został mieszkaniec jednej z pobliskich miejscowości, który, jak zakładamy, mógł kierować samochodem w piątkowy wieczór, gdy doszło do potrącenia kobiety, a następnie oddalić się z miejsca wypadku - podkreślił.

Tragiczna śmierć młodej kobiety. Jej zwłoki leżały w krzakach! Sprawca odnaleziony?!

- Postępowanie trwa. Mężczyzna pozostaje zatrzymany do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Rawie Mazowieckiej. Najpóźniej w poniedziałek podjęte zostaną decyzje, co do ewentualnych zarzutów - zaznaczył prokurator.

Sprawdź: Piękna Wiktoria i Konrad z Przeworska zaginęli w Holandii. Ich zniknięcie jest bardzo tajemnicze. Ktoś ich ścigał?! [Zdjęcia]

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Potrącił kobietę na przejściu w Kołobrzegu. Policja szuka świadków
Nasi Partnerzy polecają