Tragiczny wypadek w Krośniewicach. Pasażerka zginęła, kierowca uciekł. Wiadomo, kim jest i w jakim był stanie

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Tragedia w Krośniewicach. Pasażerka zginęła, kierowca uciekł. Wiadomo, kim jest

2022-02-10 10:55

Śmiertelny wypadek w Krośniewicach miał miejsce w środę, 9.02.2022 r. wieczorem. Auto z dwojgiem ludzi wpadło do rowu. 42-letnia pasażerka zginęła na miejscu, kierowca uciekł. Policji szybko udało się odnaleźć mężczyznę. Oto, co ustalono.

Jak pisaliśmy, wypadek miał miejsce na ul. Płockiej w Krośniewicach w środę (9.02.2022 r.) około godziny 20:00. Kierowca renault megane, na łuku, wypadł z drogi i wpadł do rowu. W wyniku zdarzenia, śmierć poniosła 42-letnia pasażerka. Po przyjeździe na miejsce policja nie zastała kierowcy, który jak się okazało - uciekł. Jak poinformował prok. Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury, ustalenia pracujących na miejscu policjantów oraz pomoc świadka doprowadziły do szybkiego zatrzymania 38-latka, prawdopodobnego kierowcy auta. "Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. To 38-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku" - informuje podkom. Edyta Machnik z kutnowskiej policji.

CZYTAJ: Heroiczna akcja strażaków po wypadku w Opocznie. 19-latek zakleszczony w aucie [FOTO]

Jechała z zamarzniętą szybą. Doszło do wypadku

Do piątku ma zostać podjęta decyzja co do ewentualnych zarzutów. Za spowodowanie wypadku drogowego po pijanemu i ucieczkę z miejsca zdarzenie grozi do 12 lat więzienia.

Sonda
Doznałeś kiedyś poważnego wypadku?