Sieradz. Śmierć pod centrum handlowym przy al. Grunwaldzkiej. Nie żyje kobieta

i

Autor: Policja województwa łódzkiego

Sieradz. Śmierć pod centrum handlowym przy al. Grunwaldzkiej. Nie żyje kobieta

2022-02-08 12:01

Tragiczny wypadek pod centrum handlowym przy al. Grunwaldzkiej w Sieradzu. Do zdarzenia doszło dziś (7.02.2022 r.) w samo południe. Pod kołami ciężarówki zginęła kobieta.

Wypadek pod centrum handlowym na Grunwaldzkiej w Sieradzu, 7.02.2022 r.

Jak poinformowała policja, wypadek pod centrum handlowym przy alei Grunwaldzkiej w Sieradzu miał miejsce w poniedziałek (7 lutego) przed godziną 12:00. Na miejscu zginęła 74- letnia piesza. "Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-letni kierowca ciężarowego renault podczas manewru cofania potrącił przechodzącą obok pojazdu kobietę. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Niestety pomimo wysiłku ratowników 74-letnia piesza zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Policjanci z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Zbadali również stan trzeźwości kierowcy renault - mężczyzna był trzeźwy. Okoliczności tego wypadku, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego sieradzkiej komendy" - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

ZOBACZ TEŻ: Łódzkie. Jeździł po pijanemu, policja zatrzymała go dwa razy tego samego dnia!

Tragiczny wypadek we Wrocławiu. Nie żyje kierowca matiza staranowanego przez porsche
Sieradz. Śmierć pod centrum handlowym przy al. Grunwaldzkiej. Nie żyje kobieta

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Przypomnijmy, dziś (7.02) od rana w województwie łódzkim doszło do jeszcze dwóch innych, poważnych wypadków z udziałem pieszych. Pierwszy z nich miał miejsce przed godziną 7:00 na ul. Pabianickiej w Łodzi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni pieszy przechodził z telefonem w ręku, na czerwonym świetle, przez wyznaczone przejście dla pieszych. Wówczas został potrącony przez 36-letniego kierującego mercedesem. Pieszy został przewieziony do szpitala w stanie zagrażającym życiu.

Kolejny groźny wypadek miał miejsce około godziny 11:00 na przejściu dla pieszych w Piotrkowie Trybunalskim. "Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący VW passatem, jadąc w kierunku Bełchatowa, zatrzymał się przed przejściem dla pieszych przepuszczając osoby wchodzące na tzw. zebrę. Jadący za nim kierujący citroenem nie zatrzymał się za stojącym passatem i uderzył w jego tył. W wyniku tego zderzenia passat wjechał na przejście i potrącił dwie osoby" - podała policja.

Sonda
Czy jako pieszy nosisz odblaski po zmroku?