Parawan policyjny, zdjęcie poglądowe

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek w Żaczkach. Nie żyje 57-letni kierowca

2021-12-11 11:53

W sobotę (11 grudnia) po godz. 7.00 w miejscowości Żaczki (gmina Grabów) zginął 57-letni kierowca. Prowadzony przez niego samochód prawdopodobnie wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu. Poza kierowcą, w zdarzeniu nie ma innych osób poszkodowanych. Ustalaniem szczegółowych okoliczności wypadku zajmuje się policja.

Tragiczny wypadek w Żaczkach. Nie żyje 57-letni kierowca

Dzisiaj (11 grudnia) w Żaczkach (gmina Grabów) zginął 57-letni kierowca samochodu osobowego. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, mężczyzna prawdopodobnie wpadł w poślizg, stracił panowanie nad swoim pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Niestety odniesione przez niego obrażenia okazały się śmiertelne. 57-latek zmarł na miejscu wypadku. Poza kierowcą, w zdarzeniu nie ma innych osób poszkodowanych. Szczegółowy przebieg tragicznego wypadku ustali policyjne dochodzenie. Mundurowi apelują do kierowców o zachowanie ostrożności oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych. W wielu miejscach jezdnie są bardzo śliskie, a poruszające się z nadmierną szybkością samochody bardzo łatwo mogą stracić przyczepność i zachowywać się w sposób niekontrolowany dla kierowców.

PRZECZYTAJ: Zgierz. 12-letni Rafał utonął w basenie. Sąd zdecydował w sprawie oskarżonych

- O godz. 7.20 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Żaczki (gm. Grabów). Na miejscu okazało się, że w rowie znajduje się samochód osobowy, który prawdopodobnie wpadł tam w wyniku poślizgu. W zdarzeniu śmierć poniósł 57-letni kierowca pojazdu - poinformował PAP rzecznik wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej Jędrzej Pawlak.

ZOBACZ: Akcja policji w rejonie autostrady pod Zgierzem. Namierzono grupę ponad 130 kiboli

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Pijany syn policjanta w BMW spowodował potworny wypadek
Nasi Partnerzy polecają