Kraksa w centrum Łodzi

W Łodzi zderzyły się tramwaje! Rośnie liczba poszkodowanych. Utrudnienia w centrum miasta

2022-08-25 20:18

W czwartek, 25 sierpnia po południu w centrum Łodzi zderzyły się dwa tramwaje. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, liczba osób poszkodowanych jest wyższa niż pierwotnie podawano i wynosi 29 osób. 11 z nich znajduje się w szpitalach. Na miejscu pracują służby. Jeden pas ruchu w obrębie torowiska na al. Mickiewicza jest zablokowany.

Zderzenie dwóch tramwajów w Łodzi. Rośnie liczba osób poszkodowanych

Aktualizacja, godz. 20.18

Z najnowszych informacji PAP wynika, że liczba osób poszkodowanych wzrosła do 28. Jedenaście z nich znajduje się w szpitalach. Motorniczowie obu tramwajów byli trzeźwi, ale pobrano od nich krew do dodatkowych badań

Godz. 18.13

W czwartek (25 sierpnia) około godz. 16.30, na al. Mickiewicza w Łodzi (na wysokości hotelu Hilton) zderzyły się dwa tramwaje. Niestety w zdarzeniu ucierpieli ludzie. - Tramwaj linii 10 wjechał w tramwaj linii 14. Jest pięć osób poszkodowanych. Na miejscu zajmują się nimi medycy z karetek pogotowia - przekazała PAP mł. asp. Jadwiga Czyż z łódzkiej drogówki. Dokładny stan poszkodowanych nie jest jeszcze znany. 

Na miejscu pracują służby, które ustalają okoliczności feralnej kraksy. Jeden pas ruchu w obrębie torowiska jest zablokowany. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: 5-latek bawił się na podwórku, gdy drut przebił mu serce. Maluszek chciał podbiec do mamy

Młodzi włamywacze zdewastowali restaurację i ukradli datki dla Ukrainy
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?