Wielka wygrana w Mini Lotto w Łodzi! Szczęśliwiec wydał grosze, zgarnął majątek

2021-12-27 12:33
Wielka wygrana w Mini Lotto w Łodzi! Szczęśliwiec wydał grosze, zgarnął majątek
Autor: Totalizator Sportowy

Niezwykłe szczęście miał gracz, który w wigilię Bożego Narodzenia zgarnął grubą kasę w Mini Lotto. Los pochodzi z jednej z kolektur na łódzkim Polesiu. Posiadacz szczęśliwego kuponu będzie musiał odprowadzić dziesięć procent podatku od wygranej. Gdzie padła wygrana i ile wyniosła? Które liczby były szczęśliwe? Znamy szczegóły.

Dokładnie 376 597,80 złotych wyniosła kwota wygranej, która padła 24 grudnia 2021 roku w losowaniu Mini Lotto. Zwycięzcą okazał się gracz, który "puścił" kupon w kolekturze w Łodzi przy ul. Legionów 38. Jak przekazał Totalizator Sportowy, tego dnia w losowaniu padły następujące liczby: 5, 12, 15, 27, 31. Posiadacz szczęśliwego kuponu będzie musiał odprowadzić dziesięć procent podatku od wygranej.

ZOBACZ TEŻ: Szklany wieżowiec Misztala powstanie! Jest zgoda na budowę Golden Tower przy Piotrkowskiej

Ile można wygrać w Mini Lotto?

W Mini Lotto nie występuje kumulacja: w przypadku, gdy nie zostanie trafiona żadna “piątka​", kwota na tę wygraną powiększa wygrane za trafienie "czwórek" i "trójek". Typując 5 szczęśliwych liczb można zgarnąć nawet 400 000 złotych.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Łodzi w 2022 roku
Sonda
Czy masz już listę postanowień noworocznych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE