WOŚP 2022. Ta licytacja zrobiła w Łodzi furorę! Ile za ślub w podwodnym tunelu Orientarium?

i

Autor: UMŁ

WOŚP 2022. Ta licytacja zrobiła w Łodzi furorę! Ile za ślub w podwodnym tunelu Orientarium?

2022-02-11 9:21

Zakończyły się aukcje organizowane przez miasto dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najwięcej udało się zebrać za możliwość zorganizowania ślubu w podwodnym tunelu w Orientarium.

Ostateczne wyniki kwestowania do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z 30 stycznia poznamy za kilka tygodni. W łódzkich sztabach ciągle trwa liczenie pieniędzy. Tymczasem zakończyły się organizowane przez miasto aukcje. Jak się okazało, największym zainteresowaniem cieszyła się możliwość zorganizowania ślubu w podwodnym tunelu w Orientarium, którego udzieli prezydent miasta. Nowożeńcy będą mieli za scenografię pływające w wodzie ryby, płaszczki, rekiny i elementy rafy koralowej. Zwycięzca wylicytował ślub w tej niezwykłej scenerii za 22 600 złotych. To największa kwota spośród wszystkich miejskich aukcji.

PRZECZYTAJ: Łódzkie dramatycznie się wyludnia! Dane są gorsze niż zakładano

Puchatek szuka nowego domu

Drugą najdrożej wylicytowaną atrakcją był spacer w Parku Miliona Świateł, podczas którego będzie można zadać każde pytanie prezydentowi – 6200 zł, a trzecią możliwość zostania opiekunem Aleksandra, słonia indyjskiego mieszkającego w łódzkim zoo – 5601 zł.

W innych aukcjach za 4 649,99 zł wylicytowany został trening narciarski w Ski Resort, za 3150 zł trening z Krzysztofem Bareją, za 2851 zł możliwość objęcia fotela wiceprezydenta Łodzi, a za 2325 zł koszulka klubowa Widzewa z podpisami piłkarzy. W sumie podczas miejskich aukcji udało się zebrać dla WOŚP 57 679,49 zł.

Podsumowanie całego 30. finału WOŚP jest planowane na koniec marca.

Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?