WOŚP 2022. Ta licytacja zrobiła w Łodzi furorę! Ile za ślub w podwodnym tunelu Orientarium?

i

Autor: UMŁ

WOŚP 2022. Ta licytacja zrobiła w Łodzi furorę! Ile za ślub w podwodnym tunelu Orientarium?

2022-02-11 9:21

Zakończyły się aukcje organizowane przez miasto dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najwięcej udało się zebrać za możliwość zorganizowania ślubu w podwodnym tunelu w Orientarium.

Ostateczne wyniki kwestowania do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z 30 stycznia poznamy za kilka tygodni. W łódzkich sztabach ciągle trwa liczenie pieniędzy. Tymczasem zakończyły się organizowane przez miasto aukcje. Jak się okazało, największym zainteresowaniem cieszyła się możliwość zorganizowania ślubu w podwodnym tunelu w Orientarium, którego udzieli prezydent miasta. Nowożeńcy będą mieli za scenografię pływające w wodzie ryby, płaszczki, rekiny i elementy rafy koralowej. Zwycięzca wylicytował ślub w tej niezwykłej scenerii za 22 600 złotych. To największa kwota spośród wszystkich miejskich aukcji.

PRZECZYTAJ: Łódzkie dramatycznie się wyludnia! Dane są gorsze niż zakładano

Puchatek szuka nowego domu

Drugą najdrożej wylicytowaną atrakcją był spacer w Parku Miliona Świateł, podczas którego będzie można zadać każde pytanie prezydentowi – 6200 zł, a trzecią możliwość zostania opiekunem Aleksandra, słonia indyjskiego mieszkającego w łódzkim zoo – 5601 zł.

W innych aukcjach za 4 649,99 zł wylicytowany został trening narciarski w Ski Resort, za 3150 zł trening z Krzysztofem Bareją, za 2851 zł możliwość objęcia fotela wiceprezydenta Łodzi, a za 2325 zł koszulka klubowa Widzewa z podpisami piłkarzy. W sumie podczas miejskich aukcji udało się zebrać dla WOŚP 57 679,49 zł.

Podsumowanie całego 30. finału WOŚP jest planowane na koniec marca.

Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany