Wypadek mitsubishi w Jankowicach pod Kutnem: Nie żyje 25-latek. Wraz z nim jechało dwóch pijanych nastolatków

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Pixel-mixer

HORROR pod Kutnem. DACHUJĄCE mitsubishi zatrzymało się na słupie. NIE ŻYJE 25-latek. Jechał z dwoma nastolatkami

2020-10-02 10:51

Śmiertelny wypadek w Jankowicach w powiecie kutnowskim miał miejsce w nocy z 1 na 2 października. Mitsubishi zjechało z drogi i dachowało w polu, a następnie uderzyło w słup. Nie żyje 25-latek. Wraz z nim jechało jeszcze dwóch nastolatków, jeden z nich trafił do szpitala, drugi do aresztu. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Wypadek w Jankowicach (gmina Krośniewice) miał miejsce 2.10.2020 r. około godz 1 w nocy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mitsubishi carisma, z nie wiadomych na chwilę obecną przyczyn, stracił panowanie nad autem, wjechał w pole, dachował, a następnie uderzył w słup energetyczny.

Wypadek mitsubishi w Jankowicach. Zginął 25-latek

Jak podaje policja, w zdarzeniu brało udział trzech mężczyzn, którzy po przybyciu na miejsce służb ratunkowych znajdowali się poza pojazdem. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł 25-letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego. 19-letni uczestnik tego zdarzenia, mieszkaniec powiatu kutnowskiego, z obrażeniami został przewieziony do szpitala w Kutnie, miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Trzecim mężczyzną, który jechał tym samochodem okazał się 18-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego, który nie odniósł obrażeń i został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna ten także miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Zuchwała kradzież Ferrari w Mielnie