Furiat z Pabianic

Z wściekłości rozbił swojego mercedesa o drzewo. Potem bawił sie telefonem [ZDJĘCIA]

2022-12-01 15:52

Eryk P. (18 l.) z Pabianic koło Łodzi, początkowo świetnie bawił się w gronie znajomych na prywatce. Z każdym wypitym kieliszkiem, z każdą upływającą godziną jego humor jednak się pogarszał. Najpierw wdał się w niepotrzebne utarczki słowne, aż w końcu nad ranem kompletnie pijany wybiegł z imprezy, wsiadł do swojego mercedesa, nacisną gaz do dechy i celowo wjechał w przydrożne drzewo. Auto nadaje się już tylko do kasacji, jednak młodemu kierowcy nic się nie stało.

18-letni Eryk P. miesiąc temu odebrał swoje wymarzone prawo jazdy. Jednak nie będzie cieszył się nim zbyt długo. A wszystko za sprawą wypadku do którego młody mężczyzna doprowadził celowo.

18-latek pojechał samochodem na spotkanie ze znajomymi. Alkohol lał się strumieniami. Eryk P. wlewał w siebie kolejne kieliszki, a wraz z poziomem alkoholu, w 18-latku rosła frustracja i złość. Po kolejnej już w trakcie tej imprezy kłótni, około godziny 5 rano, młody mężczyzna wsiadł za kierownicę swojego auta, odpalił silnik i wcisnął gaz do dechy. Na ulicy Łaskiej celowo skręcił z jezdni w prawą stronę. Przebił barierki, a następnie uderzył w drzewo. Po chwili wyszedł o własnych siłach z kompletnie rozbitego samochodu.

Na miejsce przyjechały powiadomione przez innych kierowców służby. Eryk P. został zabrany do karetki, gdzie medycy ocenili stan jego zdrowia. Był w świetnej formie, bo zamiast narzekać na urazy, bawił się telefonem.

Po przebadaniu alkomatem, okazało się, że miał 2 promile alkoholu. Policjanci czekają jeszcze na wyniki badań krwi w kierunku obecności narkotyków. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.

Krzysztof osierocił dwóch synków
Sonda
Czy wszyscy pijani sprawcy wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?

Morderca i psychopata nie miał litości nawet dla kobiet w ciąży.

Kim był Henryk Moruś? Posłuchaj!

Listen to "Henryk Moruś - Bestia z Sulejowa. ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają