Zabiła męża, bo nie chciał iść do pracy

i

Autor: Dariusz Kucharski

Zabiła męża, bo nie chciał iść do pracy. Pokazała, jak wbiła mu nóż [FILM]

2021-10-07 13:51

W małżeństwie Małgorzaty i Cezarego G. ze Skierniewic nie układało się najlepiej, ale nikt nie spodziewał się, że ich związek zakończy się takim dramatem. W trakcie jednej z wielu kłótni kobieta chwyciła za leżący na stole w kuchni nóż, poszła z nim do pokoju, gdzie przebywał jej mąż, a następnie wbiła mu go w klatkę piersiową pozbawiając życia.

Małżonkowie mieszkali w jednym z bloków na osiedlu Widok. Między nimi co rusz wybuchały awantury. Tuż przed śmiercią pana Cezarego się nasiliły. - Mąż od dwóch miesięcy nie pracował. Utrzymanie domu pozostawało na mojej głowie, a nie mieliśmy żadnych oszczędności – wyjaśnia Małgorzata G. - W dniu jego śmierci na życie zostało nam 30 złotych. Mówiłam mu, że musi znaleźć pracę, ale on wolał się wylegiwać w łóżku – dodaje.

Tam też stracił życie. Kobieta przebywała w kuchni, gdy jej mąż wyzywał ją od najgorszych, używając przy tym szeregu niecenzuralnych słów. Zdenerwowana chwyciła jeden z leżących na desce do krojenia noży i poszła z nim do pokoju, gdzie na łóżku w pozycji pół leżącej przebywał Cezary G. Stanęła nad mężczyzną i wyciągnęła rękę z ostrym narzędziem przed siebie. Po chwili nóż przebił skórę i przedziurawił płuco. Niedługo potem jej mąż wydał ostatnie tchnienie.- To był wypadek, on się sam nadział – tłumaczyła kobieta.

Dziś (6.10) w sądzie rozpoczął się jej proces. Do winy się nie przyznała zasłaniając się niepamięcią. Tę miała dużo lepszą w trakcie wizji lokalnej zorganizowanej w jej mieszkaniu, gdzie ze szczegółami opisała, w jaki sposób jej mąż stracił życie. Na tej podstawie prokuratura oskarżyła ją o zabójstwo, za co grozi jej dożywocie.

Mieszkanka Skierniewic zabiła męża