Zbiórka leków dla Ukrainy w Piotrkowie Trybunalskim. Kiedy? Co potrzebne?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. jorono /zdjęcie ilustracyjne

Zbiórka leków dla Ukrainy w Piotrkowie Trybunalskim. Kiedy? Co potrzebne?

2022-02-25 14:28

Jednostka Strzelecka "Strzelec" 1031 organizuje w Piotrkowie Trybunalskim zbiórkę leków dla Ukrainy. Potrzebne są także inne rzeczy. Szczegóły akcji w materiale.

Zbiórka medykamentów dla Ukrainy rozpocznie w sobotę 26 lutego od godz. 9.15 do 15.00 przy ul. Kleszcz 4 w Piotrkowie Trybunalskim, przy drodze w kierunku Sulejowa.

"Piotrkowianie mogą włączyć się w zbiórkę sprzętów medycznych, ubrań ochronnych oraz niezbędnych przedmiotów do przetrwania, który zostanie wykorzystany w celu pomocy i ratowania życia ludności znajdującej się na terenie Ukrainy" - przekazał rzecznik prasowy piotrkowskiego urzędu miasta Jarosław Bąkowicz.

OBSERWUJ: Rosja gromadzi wojsko pod polską granicą. 50 transporterów ciężkiego sprzętu. Wojna na Ukrainie [RELACJA NA ŻYWO]

Przejście graniczne w Medyce

Akcję organizuje Jednostka Strzelecka „Strzelec” 1031 z Piotrkowa Trybunalskiego. "Każda pomoc będzie cenna, każdy rodzaj sprzętu jest na wagę złota" - podkreślił drużynowy Michał Dybała.

ZOBACZ TEŻ: Łodzianie solidarni z Ukrainą. Tak wyglądała manifestacja na pl. Wolności

Podczas zbiórki - jak mówili organizatorzy - będą przyjmowane wszystkie rzeczy, które są potrzebne na Ukrainie, na przykład: "kamizelki, hełmy, wszelaki sprzęt taktyczny, opatrunki - gazy jałowe, bandaże, plastry, suche szwy oraz płyn do dezynfekowania ran, długoterminowa żywność, woda w butelkach" - podał Dybała.

Sonda
Pomożesz uchodźcom z Ukrainy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany