Zduńska Wola: śmiertelne potrącenie niedaleko skrzyżowania Złotej z Malczewskiego. Pieszy nie miał szans

2020-05-29 12:22 BE
Zduńska Wola: śmiertelne potrącenie niedaleko skrzyżowania Złotej z Maczewskiego. Pieszy nie miał szans
Autor: Policja /KWP Łódź

Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku w rejonie skrzyżowania ul. Złotej z Malczewskiego. W wyniku potrącenia przez auto zginął 59-letni pieszy.

Do wypadku w Zduńskiej Woli doszło w czwartek (28 maja) przed godz. 14:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-letni kierujący volkswagenem polo, jadąc ul. Złotą w kierunku centrum, potrącił 59-letniego mężczyznę.

- Do potrącenia doszło w momencie, kiedy pieszy przekraczał ulicę poza przejściem dla pieszych. Niestety, pomimo udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń - podaje policja.

Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny i ustalali świadków. Czynności na miejscu zdarzenia były wykonywane pod nadzorem prokuratora.

Przypomnijmy, w ostatnim tygodniu do kilku poważnych wypadków doszło również w Łodzi.

W środę (27 maja) do mrożących krew w żyłach wydarzeń doszło na ulicy Pabianickiej w Łodzi. Pijany kierowca omal nie rozjechał przechodzącej przez pasy kobiety [CZYTAJ WIĘCEJ...].

Tego samego dnia, na ulicy Rokicińskiej, doszło do czołowego zderzenia TIRA z osobówką. W tym tragicznym wypadku zginęła 24-letnia kobieta [CZYTAJ WIĘCEJ...]

We wtorek (26 maja) dramat rozegrał się również w miejscowości Chechło Pierwsze pod Pabianicami. 32-letni mężczyzna spowodował tam dwa wypadki - po pierwszym z nich docisnął pedał gazu i z ogromną prędkością ruszył w stronę drogi wojewódzkiej. Niestety, z impetem uderzył w kolejny samochód. Mężczyzna nie przeżył [CZYTAJ WIĘCEJ...]

Policja apeluje o rozwagę na drodze.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Pies wandal niszczył opony w samochodach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.