Do Łodzi zawita znany przyrodnik Adam Wajrak

i

Autor: Jacek Dominski/Reporter Do Łodzi zawita znany przyrodnik Adam Wajrak

O czym będzie opowiadał?

Znany przyrodnik Adam Wajrak zawita do Łodzi. Będzie gościem specjalnym na Ekopikniku

2022-09-14 10:45

Do Łodzi zawita Adam Wajrak, znany przyrodnik, fotograf, dziennikarz i autor książek. Będzie gościem specjalnym na czwartkowym (15 września) Ekopikniku w Bibliotece Tuvim. Szczegóły w materiale.

W czwartek (15 września) Biblioteka Tuvim (ul. Tuwima 46) zaprasza na rodzinny Ekopiknik. Impreza potrwa od godz. 15:00 do 20:00. W tym czasie odwiedzający będą mogli ulepić kulę z nasionami dla ptaków, poczęstować się wege przysmakami i porozmawiać ze zwierzęcymi behawiorystami oraz wolontariuszami organizacji prozwierzęcych.

ZOBACZ TEŻ: Olbrzymie zwierzę przechadzało się ulicami podłódzkiego Andrespola. Niecodzienny widok uwiecznił kierowca!

Gościem specjalnym będzie Adam Wajrak, dziennikarz, przyrodnik, fotograf, edukator i autor książek. O godz. 18:00 rozpocznie swoją prezentację o dzikiej przyrodzie. Bohaterką jego opowieści będzie Puszcza Białowieska – ostatni ocalały fragment naturalnego lasu nizinnego w Europie. Czym puszcza różni się od lasu gospodarczego? Jakie zwierzęta mieszkają w puszczy? Czy człowiek powinien ingerować w procesy, jakie zachodzą na tym obszarze? O tych i wielu innych zagadnieniach związanych z dziką przyrodą opowie podczas spotkania z czytelnikami.

Wstęp wolny.

CZYTAJ: Awantura o teren na Pienistej. Mieszkańcy łódzkiej Retkini nie chcą osiedla dla uchodźców

Piorun zabił 17-letniego Maćka z Łodzi. „Czy tak naprawdę był potrzebny już teraz tam na górze?”
Sonda
Czy robisz coś dla ekologii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany