Żychlin. 30-letni mężczyzna zaatakował chłopca w biały dzień! 10-latek wrócił do domu z płaczem

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Żychlin. 30-letni mężczyzna zaatakował chłopca w biały dzień! 10-latek wrócił do domu z płaczem

2021-05-14 16:45

Trudno sobie wyobrazić, co musiał przeżyć 10-latek z Żychlina (woj. łódzkie), którego w biały dzień na ulicy zaatakował dorosły mężczyzna. Po całym zdarzeniu, chłopiec wrócił z płaczem do domu i opowiedział, co się wydarzyło rodzicom. 30-letni mężczyzna został zatrzymany i najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za to, co zrobił grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (11 maja 2021 roku) około godziny 17.00 na jednej z ulic w Żychlinie w powiecie kutnowskim. - Policjanci ustalili, że gdy 10-letni chłopiec wracał do domu, został zaatakowany przez dorosłego mężczyznę, który wykręcił mu ręce. Napastnik wyciągnął chłopcu telefon komórkowy z kieszeni i uciekł. Chłopiec z płaczem wrócił do domu i opowiedział o wszystkim rodzicom, którzy powiadomili policję - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Buda Ruska. 21-latek na prostej drodze rozjechał motocyklem swojego starszego brata? Obaj nie żyją

Mundurowi niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania sprawcy i zabezpieczyli dowody związane z tą sprawą. Dzień później, 12 maja, 30-letni mieszkaniec Żychlina został zatrzymany przez funkcjonariuszy i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci odzyskali również skradziony telefon komórkowy.

CZYTAJ TEŻ: Brutalna napaść w centrum Łodzi. Najmłodszy agresor ma 18 lat!

- Zebrane w sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutu rozboju. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności - podaje policja.

Dziś (14 maja 2021 roku) sąd zdecydował, że podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany