Armagedon na łódzkich drogach! Opóźniona komunikacja miejska! GDZIE STOJĄ TRAMWAJE?

i

Autor: Kamerka Toya Go

Armagedon na łódzkich drogach! Awarie prądu. Opóźniona komunikacja miejska! GDZIE STOJĄ TRAMWAJE?

2021-02-08 7:48

Dziś (8.02.2021) rano trudna sytuacja na łódzkich drogach. Pogoda w Łodzi daje się we znaki kierowcom, a w komunikacji miejskiej awarie i opóźnienia. Problemy występują m.n. na liniach tramwajowych i autobusowych. Szczegóły w materiale.

Z informacji z godziny. 6:00 wynika, że bez prądu jest ponad 16 tysięcy odbiorców w województwie łódzkim. W Łodzi awarie prądu występują na ulicach: Pabianickiej, Zaolziańskiej, Kosmonautów, Karpackiej, Oświęcimskiej, Trwałej, Będzińskiej, Bogusławskiego, Żywieckiej oraz Trwałej. Sporo awarii również w Zgierzu i Pabianicach.

ZOBACZ TEŻ: OGROMNY POŻAR w Pabianicach: W ogniu CAŁA KAMIENICA. W środku mógł zostać UWIĘZIONY CZŁOWIEK [WIDEO]

Opóźnienia tramwajów linii 9, 12, 13

O godz. 7:29 stanęły tramwaje na ul. Kilińskiego przy al. Rodziny Poznańskich w kierunku dworca Łódź Fabryczna. Awaria trwałą tylko kilka minut, ale tramwaje linii 9, 12 oraz 13 jadą opóźnione.

CZYTAJ TEŻ: Łódź: POTWORNA ZBRODNIA w akademiku na Lumumbowie. Podejrzany o GWAŁT I ZABÓJSTWO studentki UŁ zatrzymany w Rosji

Opóźnienia tramwajów 8, 10, 14, 18

Ruch tramwajowy wstrzymany był również na ul. Pomorskiej przy ul. Konstytucyjnej w kierunku do ul. Matejki. Tramwaje kierowane objazdem. Linia 15, 17 od węzła Pomorska/Konstytucyjna przez ul. Konstytucyjną, Narutowicza, POW, Dw. Łódź Fabryczna, Kilińskiego, Pomorska na swoje trasy. Objazd w podanym kierunku jazdy.

Tramwaje jadą opóźnione.

Zimowa groza w Warszawie. Bawią się na cienkim lodzie

Utrudnienia na al. Piłsudskiego

Tuż przed godz. 7 doszło do awarii i zatrzymania ruchu tramwajów linii 8, 10, 14, 18 na al. Piłsudskiego przy ul. Piotrkowskiej w kierunku do ul. Kilińskiego. Komunikacja tramwajowa została wznowiona. Można spodziewać się opóźnień.

ZOBACZ TEŻ: Kina w Łodzi gotowe na otwarcie? Szef kina "Charlie": "Dystrybutorzy mogą po prostu nie zdążyć"

Opóźnione tramwaje linii 9, 13, 3, 5

Zatrzymanie ruchu tramwajów po godz. 6 miało miejsce również na ul. Legionów przy ul. Włókniarzy w dwóch kierunkach. Z tego powodu na liniach 9 i 13 wciąż mogą występować opóźnienia. Kilkadziesiąt minut wcześniej do zatrzymania tramwajów doszło na ul. Rzgowskiej przy ul. Dąbrowskiego w kierunku do ul. Broniewskiego, możliwe utrudnienia na liniach 3 i 5.

8.02.2021: Utrudnienia na łódzkich drogach

Trudna sytuacja jest też na drogach. Pługopiaskarki nie nadążają, ponieważ wciąż pada śnieg. Z podjazdem pod górę od rana mieli problem kierowcy TIR-ów na al. Jana Pawła II.

Trudna sytuacja na łódzkich drogach

i

Autor: Kinga Baryga

FAKTY i MITY na temat morsowania! Nie znasz ich? Nie wchodź do wody!

Pytanie 1 z 10
Kto nie powinien morsować?
Nasi Partnerzy polecają