"Biegłam kawałek za autobusem, bo nie mogłam wyjąć ręki". Niektóre z tych historii MROŻĄ KREW W ŻYŁACH! [GALERIA]

2020-08-07 16:57 Emilia Białecka
Biegłam kawałek za autobusem, bo nie mogłam wyjąć ręki. Niektóre z tych historii MROŻĄ KREW W ŻYŁACH! [GALERIA]
Autor: pixabay.com, CC0 fot. Unsplash

Po aferze z 4-latką przytrzaśniętą przez drzwi tramwaju MPK na przystanku przy ul. Zaolziańskiej w Łodzi fala komentarzy. Internauci dzielą się m.in. nieprzyjemnymi sytuacjami w komunikacji miejskiej, które przytrafiły się im samym. Niektóre z tych historii mrożą krew w żyłach. ZOBACZCIE SAMI!

Przypomnijmy, w tym tygodniu pisaliśmy o zdarzeniu, które miało miejsce w poniedziałek (3.08.2020) na przystanku przy ul. Zaolziańskiej. Jak opisała mama dziewczynki, motorniczy tramwaju zamknął drzwi, zatrzaskując rodziców w środku i przycinając dziecku rączkę. Dziewczynka następnie miała wpaść pod tramwaj. Mama 4-latki nawet nie chce myśleć, co by było, gdyby nie pomoc stojącej nieopodal kobiety. - Trzymałam te drzwi. Gdyby się zamknęły, tramwaj by ruszył i przejechał po dziecku - relacjonowała poruszona. Według jej relacji, po całym zdarzeniu motorniczy odjechał jak gdyby nigdy nic.

Motorniczy złożył wyjaśnienia w tej sprawie, twierdząc m.in., że nie widział, aby dziecko wpadło pod tramwaj, a po wszystkim odjechał, aby uniknąć ostrzejszej konfrontacji z ojcem dziewczynki.

O szczegółach tej sprawy przeczytacie m.in. w naszym ostatnim materiale: PRZYTRZAŚNIĘCIE DZIECKA przez drzwi tramwaju. Stanowisko motorniczego i relacje świadków! [NOWE FAKTY]

Internauci chętnie komentują zajście i dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Okazuje się, że podobnych historii jest więcej. Niektóre mrożą krew w żyłach.

- Oj, miałam nie raz nieprzyjemną sytuację - pisze jedna z kobiet. - Motorniczy nawet nie zwrócił uwagi i zamykając drzwi przytrzasnął mi rękę. Biegłam kawałek razem z autobusem, bo nie mogłam wyjąć. Ludzie wrzeszczeli na kierowcę aż w końcu się zatrzymał - opisuje i dodaje, że po wszystkim kierowca wysiadł i ją przeprosił.

Więcej podobnych historii, opisanych przez internautów znajdziecie w naszej galerii PONIŻEJ:

ZOBACZ KONIECZNIE: Popularny PRANKSTER na ulicach Łodzi. Śmiech, konsternacja, a nawet RĘKOCZYNY. Zobaczcie REAKCJE ŁODZIAN! [WIDEO]

Luksusy w PRL. Życie jak w madrycie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.