Dalików. TIR zjechał z drogi i uderzył w budynek biblioteki. Co tam się stało?

2022-01-13 16:50
Dalików. TIR zjechał z drogi i uderzył w budynek biblioteki. Co tam się stało?
Autor: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Poddębicach

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś (13.01.2022) nad ranem w Dalikowie niedaleko Poddębic. Kierowca TIR-a zjechał z drogi i uderzył w budynek biblioteki.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Poddębicach, do zdarzenia doszło dziś (13 stycznia) około godziny 6:30. Strażacy, po dojeździe na miejsce zastali samochód ciężarowy marki Iveco, który uderzył w budynek Gminnej Biblioteki Publicznej. Według wstępnych ustaleń, kierowca TIR-a, jadąc ulicą Zachodnią nie zachował należytych środków ostrożności oraz nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek.

ZOBACZ TEŻ: Rawa Mazowiecka. Potrącona nastolatka myślała, że wszystko jest w porządku, w domu nagle źle się poczuła

Suwałki. Strażacy uratowali niemowlę, które miało problemy z oddychaniem

W zdarzeniu uczestniczyła jedna osoba - kierowca pojazdu ciężarowego. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

W działaniach udział brały 3 zastępy straży pożarnej (11 ratowników) oraz poddębicka policja.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE