Sarnówek. Groźne dachowanie niedaleko Poddębic. Wszyscy pijani

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Sarnówek. Groźne dachowanie niedaleko Poddębic. Wszyscy pijani

2021-12-06 8:00

Groźnie wyglądający wypadek miał miejsce w miejscowości Sarnówek w powiecie poddębickim w minioną sobotę (4 grudnia). Na DK72 dachowało auto z trojgiem osób, wszystkie były pijane. Kierowca stanie przed sądem.

Wypadek w miejscowości Sarnówek (4.12) niedaleko Poddębic miał miejsce około godziny 3:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierujący volkswagenem golfem nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. - Auto zjechało na pobocze, "przekoziołkowało" i stanęło na kołach. Z kierującym w pojeździe podróżowały jeszcze dwie kobiety. Na szczęście żadna z osób nie wymagała hospitalizacji. Badania stanu trzeźwości wykazały, że wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Kierujący "wydmuchał" 1,3 promila" - podaje sierż. Beata Orłowska z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Teraz mieszkaniec Łodzi, za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, odpowie przed sądem.

ZOBACZ TEŻ: Wypadek wozu straży pożarnej ze Zgierza! Trzech strażaków w szpitalu [ZDJĘCIE]

Miał ponad 2 promile. Jechał autem z wypożyczalni

Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, wysoka grzywna oraz wieloletni zakaz kierowania pojazdami.

Sarnówek. Groźne dachowanie niedaleko Poddębic. Wszyscy pijani

i

Autor: Policja /KWP Łódź
Sonda
Czy pijani kierowcy powinni być surowiej karani?