Groźny wypadek na Retkini: siła uderzenia auta była tak duża, że tramwaj WYPADŁ Z SZYN!

i

Autor: Policja / FB: MPK Łódź

Groźny wypadek na Retkini: siła uderzenia auta była tak duża, że tramwaj WYPADŁ Z SZYN! [ZDJĘCIA]

2021-02-22 7:54

W minioną niedzielę (21.02.2021) na łódzkiej Retkini miał miejsce wypadek. Na skrzyżowaniu Wyszyńskiego i Bandurskiego w tramwaj wjechało auto osobowe. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd MPK wyskoczył z szyn, a jego przód wjechał na jezdnię. Zdarzenie wyglądało naprawdę groźnie. Utrudnienia trwały około dwóch godzin.

Wypadek na łódzkiej Retkini miał miejsce 21.02 kilka minut po godzinie 14:00. Jak podało MPK Łódź, Opel Astra uderzył w bok pesy. - Kierująca autem nie ustąpiła pierwszeństwa tramwajowi. Całe szczęście nikt poważnie nie ucierpiał - poinformowało MPK Łódź. Zdarzenie wyglądało groźnie. Tramwaj wypadł z szyn, a jego przód wjechał na jezdnię.

ZOBACZ TEŻ: Sieradz. Akcja ratunkowa na Warcie: jeździli terenówkami po rozlewisku, MAŁO SIĘ NIE POTOPILI! [WIDEO]

Zniszczył szlaban i... zabrał go ze sobą

Ruch tramwajowy został wstrzymany na blisko 2 godziny. W tym czasie uruchomiono komunikację zastępczą.

Kierująca została ukarana mandatem.

Wypadek na Obywatelskiej. Rannych 5 osób

Przypomnijmy, dzień wcześniej doszło w Łodzi do dramatycznego wypadku na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Obywatelskiej. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 28-letni kierujący BMW, jadąc al. Jana Pawła II od strony ul. Pabianickiej w kierunku centrum, w niewyjaśnionych okolicznościach stracił panowanie nad autem. BMW zjechało na przeciwległe pasy ruchu i zderzyło się z sześcioma pojazdami. W wyniku tego zdarzenia pięć osób trafiło do łódzkich szpitali [CZYTAJ WIĘCEJ...]

Nasi Partnerzy polecają