Groźny wypadek pod Łowiczem. Pociąg osobowy uderzył w TIR-a

i

Autor: Policja województwa łódzkiego

Groźny wypadek pod Łowiczem. Pociąg osobowy uderzył w TIR-a

2022-07-06 21:58

Groźny wypadek na przejeździe w Grudzach koło Łowicza (Łódzkie) miał miejsce w środę (6.07.2022 r.) pod wieczór. Pociąg osobowy relacji Łódź Widzew - Łowicz Główny uderzył w tył naczepy TIR-a. Na trasie utrudnienia.

Wypadek miał miejsce na niestrzeżonym przejeździe w miejscowości Grudze koło Łowicza (6.07). Przed godziną 19:00 pociąg osobowy relacji Łódź Widzew - Łowicz Główny uderzył w tył naczepy TIR-a. Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że 27-letni kierujący ciągnikiem siodłowym marki Man z naczepą, z nieustalonych przyczyn, wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy, doprowadzając do zderzenia z pociągiem osobowym ŁKA relacji Łowicz- Łódź. Jak podaje policja, mężczyzna był trzeźwy.

ZOBACZ TEŻ: Jastrzębie Górne. Koszmarny wypadek pod Zgierzem! Z auta nic nie zostało

Slalom totalnie pijanego Ukraińca na małopolskiej drodze. Wiózł 7-letniego syna!

"W pociągu podróżowało kilkadziesiąt osób – nikt nie odniósł obrażeń. Pociąg ze względu na uszkodzenia nie może kontynuować dalszej jazdy – pasażerowie powrócili we własnym zakresie do Łowicza" - informują służby.

CZYTAJ: Motocyklista skręcał, 20-latek wyprzedzał osobówką. Doszło do koszmarnego wypadku

Ruch pociągów został wstrzymany. Jak poinformowała ŁKA, na odcinku Domaniewice – Łowicz – Domaniewice została uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE