Groźny wypadek pod Łowiczem. Pociąg osobowy uderzył w TIR-a

i

Autor: Policja województwa łódzkiego

Groźny wypadek pod Łowiczem. Pociąg osobowy uderzył w TIR-a

2022-07-06 21:58

Groźny wypadek na przejeździe w Grudzach koło Łowicza (Łódzkie) miał miejsce w środę (6.07.2022 r.) pod wieczór. Pociąg osobowy relacji Łódź Widzew - Łowicz Główny uderzył w tył naczepy TIR-a. Na trasie utrudnienia.

Wypadek miał miejsce na niestrzeżonym przejeździe w miejscowości Grudze koło Łowicza (6.07). Przed godziną 19:00 pociąg osobowy relacji Łódź Widzew - Łowicz Główny uderzył w tył naczepy TIR-a. Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że 27-letni kierujący ciągnikiem siodłowym marki Man z naczepą, z nieustalonych przyczyn, wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy, doprowadzając do zderzenia z pociągiem osobowym ŁKA relacji Łowicz- Łódź. Jak podaje policja, mężczyzna był trzeźwy.

ZOBACZ TEŻ: Jastrzębie Górne. Koszmarny wypadek pod Zgierzem! Z auta nic nie zostało

Slalom totalnie pijanego Ukraińca na małopolskiej drodze. Wiózł 7-letniego syna!

"W pociągu podróżowało kilkadziesiąt osób – nikt nie odniósł obrażeń. Pociąg ze względu na uszkodzenia nie może kontynuować dalszej jazdy – pasażerowie powrócili we własnym zakresie do Łowicza" - informują służby.

CZYTAJ: Motocyklista skręcał, 20-latek wyprzedzał osobówką. Doszło do koszmarnego wypadku

Ruch pociągów został wstrzymany. Jak poinformowała ŁKA, na odcinku Domaniewice – Łowicz – Domaniewice została uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?