Kamień. Pijany 30-latek nie wyrobił na zakręcie. Z BMW nic nie zostało... [FOTO]

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Kamień. Pijany 30-latek nie wyrobił na zakręcie. Z BMW nic nie zostało... [FOTO]

2022-06-13 13:31

W minioną niedzielę (12.06.2022 r.) w miejscowości Kamień w gminie Sławno doszło do groźnego wypadku. Jak podaje policja, pijany 30-latek wypadł na zakręcie z drogi i uderzył w słup. On i jego pasażerka trafili do szpitala.

Wypadek w Kamieniu miał miejsce 12 czerwca o godzinie 19:00. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 30-letni kierowca bmw, jadąc z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. W wyniku zdarzenia kierujący oraz pasażerka bmw karetkami pogotowia zostali przetransportowani do szpitali w Opocznie i Tomaszowie Mazowieckim. "Na szczęście obrażenia 30-letniego kierowcy nie wymagały hospitalizacji. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Pasażerka z urazem kończyn została w szpitalu" - podaje asp.szt. Barbara Stępień z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.

ZOBACZ TEŻ: Przerażające zdjęcia z wypadku pod Zelowem. Nie żyje kierowca opla

Rozpędzony rowerzysta potrącił dziewczynkę

Policjanci, którzy pracowali na miejscu ustalili, że 30-latek kierował samochodem mając w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. Wykonano oględziny miejsca wypadku i sporządzono dokumentację fotograficzną.

CZYTAJ: Wójcice. Stracił panowanie nad BMW i wjechał na czołówkę. Straszny widok...

Mundurowi zatrzymali kierowcy bmw prawo jazdy. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, 30-latkowi grozi kara nawet 3 lat za kratkami. Dodatkowo kierujący pojazdem w stanie nietrzeźwości musi się liczyć z dolegliwymi konsekwencjami finansowymi.

Sonda
Czy pijani kierowcy powinni tracić samochody?
Nasi Partnerzy polecają